زندگی #بادیجیتال چه تغییری کرده است؟

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

تا حالا به این فکر کردید که اگر توی خونه باشید و اینترنت قطع بشه چیکار می‌کنید؟
اگر برق خونتون بره چه برنامه‌ای برای سرگرمی در زندگی‌تون دارید؟
اگر تلفن قطع بشه چجوری می‌خواهید با دیگران در ارتباط باشید؟

زندگی #بادیجیتال تغییرات زیادی کرده است، از سرگرمی و تبلیغات بگیرید تا کتاب خوندن و عکس گرفتن. اگر خوب دقت کنید می‌بیند که از صبح با صدای ریمایندر گوشی از خواب بیدار می‌شید و اولین کاری که قبل از بلند شدن از تخت خواب می‌کنید، چک کردن شبکه‌های اجتماعی هست. بعد هم که می‌روید روی ترازوی دیجیتال تا وزن خودتون را چک کنید. نان را از یخچال در می‌آورید و در مایکروفر گرم می‌کنید. برای گرفتن ماشین دیگه دنبال دفترچه تلفن نمی‌گردید، از اینترنت کمک می‌گیرید شاید هم به سراغ اپلیکیشنی مثل اسنپ بروید!

همین روند را دنبال کنید تا ببیند کل روز شما چقدر زندگی شما #بادیجیتال گره خورده است.
آژانس مارکتینگ لاوان با همراهی آژانس تبلیغاتی صباویژن که فعالیت های هر دوی آن ها به نوعی با فضای دیجیتال گره خورده است، این روزها با همکاری هم آغازگر کمپین #بادیجیتال در فضای مجازی شدند.

در این کمپین که هسته اصلی آن تعامل است از مردم خواسته شده تا لحظات زندگی دیجیتال خودشان را به اشتراک بگذارند و تغییرات حاصل از آن و تجربه هایشان را در گوشه و کنار زندگی روزمره، کسب و کار، تحصیل و… بیان کنند. شبکه های اجتماعی، اپلیکیشن ها، خرید آنلاین، موبایل، لپتاپ و… تنها نمونه های ساده ای از نقش دیجیتال در زندگی هستند که سبک جدیدی را در دنیای ما خلق کرده اند و تمرکز این کمپین هم دقیقا روی همین مسئله است.

بیشتر بخوانید:  اینستاگرام با قابلیت جدیدش اعلام جنگ با اسنپ چث (snap chat) می‌کند.

سهیل قدری، مدیر مارکتینگ آژانس لاوان، درباره کمپین بادیجیتال می گوید:
ما از طریق این کمپین خواستیم تا مردم را به توجه به تاثیرات دنیای دیجیتال در زندگیشان ترغیب کنیم و عملا با این موضوع گذری بر دیجیتال مارکتینگ هم زدیم.
badigital-banner
از اقدامات ما طراحی سایتی با همین عنوان و با آدرس www.ba.digital بود که به این موضوع و معرفی کمپین اختصاص دارد.
علاوه بر این ما با ساخت و ویرایش ویدئوهای متنوع و انتشار در فضای آپارات با همکاری صباویژن درمورد اینکه تغییرات زندگی دیجیتال چه چیزهایی بوده است و با دیجیتال زندگی شما چه تغییری کرده است با مردم ارتباط برقرار کردیم.

زندگی #بادیجیتال چه تغییری کرده است؟

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0