ساخت آگهی تبلیغاتی جدید چیپس lay’s

ساخت آگهی تبلیغاتی
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شرکت موسیقی «Adelphoi Music» با همکاری آژانس تبلیغاتی «Traktor» و به کمک شرکت فیلمسازی «Stink Films»، دست به ساخت آگهی تبلیغاتی برای لیگ قهرمانان اروپا و لیگ فوتبال زنان یوفا زده است. در این ویدئوی تبلیغاتی فوتبال و به دنبال آن توپ فوتبال نامرئی، همه مردم را در آگهی‌‌ تبلیغاتی مشترک با برند چیپس «Lay’s» گرد هم می‌آورد.

این کمپین بین المللی بر روی معجزه فوتبال برای جمع کردن مردم دور هم از هر گوشه و کنار و رفاقت و جو شاد حاکم بر یک مسابقه خودجوش از نوع فوتبال خیابانی تاکید می‌کند. یک توپ خیالی، قدرت زیاد خلاقیت جمعی را به تصویر خواهد کشید. در ساخت آگهی تبلیغاتی از برش‌های سریع و اکشن استفاده شده بنابراین یکی از دغدغه‌های اصلی نیز حفظ سرعت و ریتم دلخواه بوده است.

به گفته «جاناتان واتس» مدیر تولید Adelphi، مدیران شرکت به این نتیجه رسیدند که ضبط مجدد یک آهنگ کلاسیک می‌تواند حال و هوایی تازه را به آن بخشیده و در عین حال آن جاودانگی را که به دنبالش بودیم، ارائه دهد. متن ترانه این آهنگ در پیوند با جذابیت بصری، صحنه‌هایی از یک فوتبال تخیلی و خلق یک بازی بدون هیچ ابزار خاصی را به تصویر می‌کشد.

اجرای مجدد این آهنگ قدیمی با هدف جوانسازی و در عین حال تزریق یک صدای مردانه با عمق و قدرت زیاد به آن نتایج مثبتی را در پی داشت.

آهنگ متن برای ساخت آگهی تبلیغاتی ابتدا توسط «بیلی پرستون» و «بروس فیشر» نوشته، برای آلبوم «The Kids & Me» در سال 1974 میلادی ساخته شده و در اکتبر همان سال در جدول بیلبورد «Hot 100» در جایگاه نخست ایستاد. پرستون از جمله کسانی است که گاهی اوقات به عنوان «بیتل پنجم» نزد مردم شناخته می‌شد. این آگهی تبلیغاتی به تازگی در ایالات متحده آمریکا پخش و چند روز بعد پای آن به رسانه‌های بریتانیا باز شده است.

منبع: www.lbbonline.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0