تیزر تبلیغاتی و آژانس‌های تبلیغاتی

بهترین سایت های تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از قسمت‌های مهم و حیاتی برای برندها و صاحبان کالا است که نیازمند چندین شاخص متوالی است تا مخاطب را مجذوب خود کند و به هدف خود که فروش است، برسد. در چند سال اخیر ساخت تیزر تبلیغاتی در ایران نیز تحول‌ گسترده‌ای پیدا کرده و آژانس‌ها و شرکت های تبلیغاتی توانسته‌اند خلاقیت بیشتری در کارهای خود داشته باشد.

محبوب‌ترین آژانس‌های تولیدکننده تیزر تبلیغاتی

آیمارکتور در یک دوره نظرسنجی که در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام خود انجام داد از کاربران پرسید که برای تولید تیزر تبلیغاتی کدام آژانس را انتخاب می‌کنند. نتایج این نظر سنجی را بررسی می‌کنیم.

تیزر تبلیغاتیآژانس تبلیغاتی بادکوبه

در نظرسنجی آیمارکتور در اینستاگرام، آژانس تبلیغاتی بادکوبه رتبه اول در زمینه تولید تیزر تبلیغاتی را به دست آورد. در نظرسنجی کانال تلگرام آیمارکتور نیز رتبه دوم به بادکوبه رسید.  آژانس تبلیغاتی بادکوبه در حوزه‌های ساخت تیزر تبلیغاتی، تبلیغات محیطی، رسانه‌های چاپی، برگزاری رویدادها  فعالیت دارد.
تیزرهای تلویزیونی در و پنجره‌های هافمن، گاز رومیزی داتیس، مایع دستشویی راپیدو و شیرآلات شودر از جمله تبلیغات ساخت شرکت بادکوبه است که به شکل گسترده‌‌ای از تلویزیون پخش می‌شود.

مطالعه بیشتر: همه چیز در مورد متاورس

آژانس تبلیغاتی آگه سازان

این آژانس در نظرسنجی اینستاگرامی آیمارکتور رتبه دوم را به دست آورد اما در نظرسنجی تلگرام در رتبه‌های پایین‌تر قرار گرفته است. شرکت تبلیغاتی آگه سازان بیشترین تمرکز خود بر فضای سنتی تبلیغات گداشته و تولید تیزر تبلیغاتی جزو مهم‌ترین فعالیت‌های این شرکت است.
تبلیغات تلویزیونی شیرین وطن، افق کوروش، محصولات غذایی رعنا، چای ویکتوریا، گلرنگ از تولیدات این شرکت تبلیغاتی است که به صورت گسترده از تلویزیون پخش می‌شود.

آژانس تبلیغاتی ایران نوین

در نظرسنجی آیمارکتور، آژانس تبلیغاتی ایران نوین رتبه سوم را به دست آورد. کانون تبلیغاتی ایران نوین یکی از بزرگترین شرکت‌ها در میان شرکت های تبلیغاتی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ آغاز کرده است. این شرکت تبلیغاتی بیشتر در حوزه تولید تیزرهای تبلیغاتی و طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغات محیطی فعالیت می‌کند.
تیزر تبلیغاتی محصولات طبیعت (که با انتقادات گسترده‌ای رو به رو است)، بیژن، ببک، غنچه، ایرانسل، میهن، چای شهرزاد، ایزی پیک از جمله تیزرهای پر پخش ایران نوین است.

آژانس تبلیغاتی آفتاب

در نظرسنجی اینستاگرام آیمارکتور آژانس تبلیغاتی آفتاب رتبه بعدی را به خود اختصاص داده است. این شرکت تبلیغاتی در زمینه ساخت تیزر، روابط عمومی، بیلبورد، برگزاری نمایشگاه و … فعالیت دارد.
تیزرهای تلویزیونی دلپذیر، همراه اول، ویتانا  (بیسکوییت مادر)، سان استار و تلاونگ جزو تیزرهای تبلیغاتی ساخت گروه آفتاب است که به صورت گسترده‌ای از تلویزیون پخش شد.

 

View this post on Instagram

 

. ???از ميان ده تيزر برتر سال ٩٨ به انتخاب و داوري “كافه بازاریابی”، که یکی از مراجع و منابع خبری و تحلیلی تبلیغات در ایران است، پنج تیزر مربوط به شبكه آفتاب مي باشد، این تیزرها عبارت است از: ?رتبه ی دوم: دلپذیر تیزرغذاهای آماده –با حضور سروش جمشیدی ?رتبه ی چهارم: همراه اول مسوولیت اجتماعی- با موضوع احترام به والدین ?رتبه ی ششم: ویتانا مسوولیت اجتماعی – روز جهانی کودک (با اشاره به بیسکوییت مادر) ?رتبه ی نهم: سان استار تیزر آب میوه های smart – با حضور سیروان خسروی ?رتبه ی دهم: تلاونگ تیزر تمرکز بر طعم @kafe.marketing – kafemarketing.com @delpazirco @hamrah_e_aval @vitana_co @sunstarjuice @telavang #شبكه_آفتاب #گروه_شبكه_آفتاب #آژانس_تبليغاتي_آفتاب #ACG_Iran #aftabnetgroup #tvc

A post shared by ACG | Creative Communications (@aftabnetgroup) on

آژانس تبلیغاتی مات

آژانس تبلیغاتی مات در نظرسنجی اینستاگرام آیمارکتور در رتبه پنجم است اما در نظرسنجی تلگرام در رتبه دوم قرار است. کانون تبلیغاتی مات در حوزه‌های تولید تیزر تبلیغاتی، برندینگ، طراحی گرافیک، بازاریابی دیجیتال، کمپین‌های روابط عمومی، برگزاری رویدادها و خدمات ارزش افزوده موبایل فعالیت می‌کند.
تیزرهای تبلیغاتی مایع دستشویی شون، بیمه دی، مای لیدی، ایکس ویژن از جمله تیزرهای تلویزیونی ساخت این شرکت است که به شکل گسترده‌ای پخش می‌شود.

آژانس تبلیغاتی اشاره

شرکت تبلیغاتی اشاره در رتبه آخر نظرسنجی تلگرامی و اینستاگرامی ما قرار گرفت. آژانس تبلیغاتی اشاره بیشتر خدماتی مثل ساخت تیزر تبلیغاتی و طراحی کمپین‌های تبلیغاتی محیطی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این آژانس در حوزه تولید محتوای دیجیتال برای رسانه‌های مختلف نیز فعالیت می‌کند.
تیزرهای تلویزیونی چی‌توز، ایرانسل، ضد یخ کاسپین و سینره جزو تبلیغاتی است که توسط آژانس تبلیغاتی اشاره ساخته شده و از تلویزیون پخش می‌شود.

 

View this post on Instagram

 

. ماجرای سیب زمینی با استعدادی که قصد دارد خود را به داوران اثبات کند. این ماجرا نشان می‌دهد که برای برند چی‌توز کیفیت مهم‌ترین دغدغه است. عنوان پروژه: آگهی تلویزیونی چیپس چی‌توز مشتری: صنایع غذایی دینا ایده‌پردازی و استراتژی: راه‌حل‌های خلاق اشاره تولید انیمیشن: شرکت الزهرا #eshareh_creative_solutions #cheetoz #animation #ad #Tvad #creativeadvertising #chips #اشاره #چیتوز #آگهی_تلویزیونی #تبلیغات_خلاق #انیمیشن #چیپس

A post shared by eshareh_creative_solutions (@eshareh_creative_solutions) on

تولید تیزر تبلیغاتی در فضای مجازی

متاسفانه در بسیاری از تیزرهای تبلیغاتی که در ایران و خصوصا برای فضای مجازی ساخته می‌شود؛ مشاهده می‌کنیم هدف، فدای خلاقیت می‌شود یا بالعکس، این یعنی هر یک وزن خود را به شکل درستی در تولید محتوا رعایت نکرده‌اند. در ادامه، دو نمونه تیزر تبلیغاتی جذاب و موفق جهانی را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

مطالعه بیشتر: ساخت تیزر حمایت از تیم ملی توسط بادکوبه

تیزر سس هاینز

سس هاینز در یک تیزر جذاب و هوشمندانه اعلام کرده به دنبال 100 فیلم مشهور و سریالی می‌گردد که در آن‌ها سکانسی‌هایی از سس هاینز وجود داشته باشد. در این تیزر خلاقانه به مخاطبان می‌گوید که نتواسته‌اند به این 100 فیلم دست پیدا کنند و در نتیجه از کاربران خواسته تا نام هر فیلمی که در آن سس هاینز دیده‌اند را برای پیج اینستاگرام هاینز بفرستند! این تیزر را مشاهده می‌کنید:

تیزر تبلیغاتی هوندا

تیزر تبلیغاتی هوندا سیویک Honda Civic Tourer، از جمله تیزرهایی‌ست که کارگردان آن Scott Dungate با توجه به شناخت مخاطب، آن را تدوین کرده‌است. این تیزر توسط آژانس تبلیغاتی انگلیسی Wieden + Kennedy ایده‌پردازی و اجرا شده است.

هوندا سیویک

  • مهمترین ویژگی هوندا Honda Civic Tourer داشتن فضای داخلی بزرگتر برای جای دادن وسایل بیشتر در خودرو است.
  • کارگردان این تیزر از اجسامی که درون یکدیگر جای می‌گیرند، بهره گرفته‌است. این تیزر تنها در 60ثانیه اتفاق می‌افتد اما با سرعت بالا. در تمامی این تیزر، درون اجسام یک نقطۀ مرکز وجود دارد که دوربین با زوم کردن به همان نقطه وارد جسم دیگری می‌شود.
  • هنر کارگردان در انتخاب نوع زاویه‌‌ای‌ست که توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. تصور کنید این تیزر را با تکنولوژی سه‌بعدی 3D تهیه کنند، مطمئناً تاثیر این تیزر چند برابر می‌شود.
  • Honda Civic Tourer ، اتاقی به بزرگی یک واگن دارد و برای باور این حجم، نمایش کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین وسایل بهترین انتخاب بوده است.
  • شروع تیزر با حرکت سریع دوربین به سمت توپ گلف، لنز دوربین، کادوی ربان زده‌شده با هدیۀ داخل آن که یک ربات است، بلندگو، کمدی از لباس و دستکش بافتنی، کشویی پر از جوراب و در آخر داخل اتاق ماشین هوندا است.
  • سپس شاهد یک playback هستیم که کارگردان آن را برای نمایش همۀ آنچه در واگن هوندا جای می‌گیرد، قرار داده‌است.
  • بهتر است تیزر تبلیغاتی هوندا سیویک را اینجا با هم ببینیم و سپس نظرات شما را داشته باشیم:

همانطور که ملاحظه می‌کنید تیزر در یک بیابان نمایش داده می‌شود. با زوم کردن بر اشیای گوناگون (از توپ گلف گرفته تا یک چمدان) کارگردانِ تیزر قصد دارد حس کنجکاوی بیننده را به قصد کشف داخل اجسام برانگیزد. این حس در واقع، حس هیجان‌انگیز و کنجکاویِ ناشی از آن چیزی است که می‌بیند و خواهد دید. در تمام تبلیغات موسیقی و صدا نقش مهمی را ایفا می‌کند. در این تبلیغ، خندۀ یک کودک در دوربین عکاسی یا صدای هواپیمایی که داخل چمدان می‌رود و ادامه ماجرا… همۀ این صداها کمک می‌کند که شما خیلی سریع با داستان‌های هر یک از اجسام آشنا شوید.

هوندا سیویک