سریال امیلی در پاریس مشوق شما در یادگیری زبان فرانسه

سریال امیلی در پاریس
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

به مناسبت پخش فصل دوم «سریال امیلی در پاریس»، پلتفرم و نرم افزار زبان آموزی «Duolingo» خدمات عضویت ممتاز خود موسوم به «Duolingo Plus» را به مدت یک ماه رایگان ارائه می‌دهد. هدف از انجام این کار تشویق مردم به یادگیری زبان فرانسه است. امکان ثبت نام برای استفاده از این خدمات تا 48 ساعت پس از پخش اولین قسمت فصل جدید سریال وجود دارد.

مطالعه بیشتر: سریال اسکوئید گیم (Squid Game)

سریال امیلی در پاریس نامزد دریافت جایزه امی (Emmy Awards) و گلدن گلوب (Golden Globe) شده است. طرفداران فصل اول این سریال با شور و اشتیاق فراوان همه بازیگوشی‌ها، اشتباهات زبانی، لپی و فرهنگی جالب و خنده دار شخصیت اصلی داستان یعنی «لیلی کالینز» را به یاد می‌آورند اما امیلی‌های واقعی در پاریس انقدر شاد و هیجان زده به نظر نرسیده و گاهی اوقات حتی غمگین نیز خواهند شد. در نتیجه، این بار Duolingo تصمیم گرفت به همه امثال امیلی در فرانسه کمک کند تا با استفاده از دوره آموزشی زبان فرانسه محبوب و پرطرفدار این نرم افزار سطح زبان فرانسه خود را ارتقاء دهند.

مطالعه بیشتر: سریال اهل جهنم (HellBound)

یکی از بهترین و موثر ترین نرم افزار‌های آموزشی از گذشته تا امروز، نرم افزار آموزش زبان فرانسه Duolingo است که می‌توان در مدت دو ترم معادل چهار ترم کلاس آکادمیک در سطح دانشگاه زبان آموخت. این آگهی تبلیغاتی را آژانس تبلیغاتی BETC فرانسه برای Duolingo طراحی و ساخته است.

منبع: www.adsoftheworld.com