سریال ویچر The Witcher یک فانتزی تمام عیار + دانلود

سریال ویچر

ویچر، یک فرانچایز داستانی بسیار محبوب در سراسر جهان محسوب می‌شود که از چند رمان تشکیل شده است. سریال ویچر نیز بر اساس همین رمان‌ها و توسط نتفلیکس (Netflix) به تولید رسیده است.

هنری کویل نقش شخصیت اصلی این سریال یعنی گرالت از ریویا را بر عهده دارد. تم اصلی داستان سریال ویچر (The Witcher) اکشن با مایه‌های درام و ژانر ترسناک است. در حال حاضر دو فصل کامل از این سریال عرضه شده است و علاقه‌مندان آن منتظر عرضه فصل سوم هستند.

فصل اول سریال ویچر (The Witcher)

پوستر سریال ویچر

محتوای فصل اول سریال ویچر (The Witcher) بیشتر به معرفی شخصیت‌های اصلی داستان می‌پردازد. به طور کلی در این داستان باید سه شخصیت مختلف را دنبال کنیم. یک جادوگر مزدور با نام ویچر یا گرالت ریویا که به ازای دریافت پول هیولاهای موجود در شهرهای مختلف را به دام می‌اندازد. گرالت شخصیتی تندمزاج دارد، اما از جادوگرهای بسیار ماهر در سرزمین داستان محسوب می‌شود و بسیاری از افراد برای وی احترام قائل هستند.

شخصیت بعدی جادوگری به نام ینفر است که همانند ویچر با جادوی سیاه آشنایی دارد. ینفر گذشته تلخی داشته است و دست سرنوشت موجب شده است تا ویچر و ینفر با هم آشنا شوند. در کنار این دو شخصیت دوست داشتنی، با یک کاراکتر دیگر به نام شاهزاده روبه‌رو می‌شویم. شاهزاده قصه قرار است جانشین پادشاه داستان شود که به تازگی به قتل رسیده است، اما به طبع دشمنان وی قصد کشتن او را دارند.

در این بین، گرالت مأمور می‌شود تا از شاهزاده داستان به طور کامل محافظت کند. در طول قسمت‌های مختلف شاهد سفر گرالت به روستا و شهرهای مختلف جهت پیدا کردن شاهزاده و همچنین کشتن هیولاهای مختلف خواهیم بود. بنابراین، باید گفت که دیدن فصل اول برای شناسایی بهتر کلیه شخصیت‌ها و همچنین درک کلی داستان کاملاً ضروری به نظر می‌رسد.

فصل دوم سریال ویچر (The Witcher)

فصل دوم سریال ویچر (The Witcher) به طور کامل بر اساس کتاب دانه حقیقت از سری رمان‌های ویچر ساخته شده است. در ابتدای این گرالت متوجه می‌شود که ینفر مرده است. او تلاش می‌کند تا هرچه سریع‌تر شاهزاده داستان را به یک مکان امن برساند و برای این کار از دوست نزدیک خود با نام نیولن کمک می‌گیرد.

پس از پیمودن یک راه دور و دراز به سمت کلیسایی که نیولن در آن قرار گرفته است، ویچر درمی‌یابد که نیولن به یک جانور نفرین شده تبدیل شده است. با جستجوی بیشتر گرالت متوجه می‌شود که خون آشام خاصی در کنار کلیسا زندگی می‌کند که جوانان آن منطقه را می‌کشد.

پیدا کردن این خون‌آشام و فهمیدن راز قتل ینفر و تلاش برای زنده کردن او از جمله مهم‌ترین خطوط داستانی خاصی هستند که در فصل دوم شاهد آن‌ها خواهیم بود. این فصل ازسریال ویچر (The Witcher) نیز مانند فصل اول سرشار از ترس، کشتار و دلهره است. البته، چنین تم خاصی برای سریال ویچر (The Witcher) کاملاً ضروری به نظر می‌رسد!

همه چیز درباره سریال جدید هری پاتر

توضیحاتی در خصوص فصل سوم سریال

محبوبیت بسیار بالای فصل اول و دوم ویچر موجب شد تا نتفلیکس به فکر ساخت فصل سوم این سریال بیفتد. فصل سوم سریال ویچر (The Witcher) مذکور ادامه داستان گرالت را دنبال می‌کند و ظاهراً باید با هم شاهد ماجراجویی‌های این جادوگر دلیر باشیم. در تیزر مربوط به فصل سوم این سریال که به تازگی منتشر شده است می‌توان مشاهده کرد که گرالب با ینفر در تلاش هستند تا جان شاهزاده داستان را نجات دهند.

جالب است بدانید فصل سوم آخرین فصلی محسوب می‌شود که هنری کویل در آن به ایفای نقش گرالت می‌پردازد. بر اساس گفته‌های نتفلیکس (Netflix) در فصل‌های بعدی این نقش به لیام همسورث، برادر کریس همسورث داده خواهد شد.

فصل سوم سریال ویچر (The Witcher) نیز بر اساس ژانر اکشن و ترسناک ساخته خواهد شد. در تیزر این فصل مشاهده می‌کنیم که گرالت برای اولین بار می‌گوید: «من دارم ترس واقعی را حس می‌کنم».

در خلاصه داستان رسمی از فصل 3 آمده است: در حالی که پادشاهان، جادوگران و جانوران کل جهان برای دستگیری گرالت با هم رقابت می‌کنند، او رازی را مخفی کرده و مصمم است از خانواده خود در برابر کسانی که آنها را تهدید به نابودی می‌کنند محافظت کند. ینفر آنها را به قلعه محافظت شده آرتوزا هدایت می‌کند، جایی که امیدوار می‌رود آن‌ها اطلاعات بیشتری در مورد قدرت‌های شاهزاده داستان کشف کنند، اما آنها متوجه می‌شوند که در میدان یک نبرد سیاسی، جادوی سیاه و خیانت قرار گرفته‌اند.

گرالت و همراهان او باید به مقابله با موجودات خبیث بپردازند، در غیر این صورت همه آن‌ها به کام مرگ فرو خواهند رفت.

دلیل جایگزینی هنری کویل در فصل چهارم سریال

همان‌طور که می‌دانید هنری کویل علاوه بر نقش گرالت، عهده‌دار نقش سوپر من در دنیای کمیک‌های دی سی است. قرار بر این بود که پس از پایان فصل سوم ویچر، هنری کویل برای ایفای نقش سوپر من دوباره به سینما بازگردد، اما با استخدام جیمز گان به عنوان رئیس استودیوهای دی سی این تصمیم به طور کامل کنار گذاشته شد.

علاوه بر این، نویسندگان فصل چهارم بیان کردند که در این فصل دیگر قصد ندارند از کتاب‌های ویچر دنباله‌روی کنند. هنری کویل نیز پیش از این اعلام کرده بود که در صورت تغییر دادن خط داستانی، از سریال ویچر جدا خواهد شد. همه این موارد دست به دست هم دادند تا هنری کویل از سریال محبوب ویچر جدا شود و جای او را لیام همسورث بگیرد.

باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا لیام همسورث می‌تواند جایگزین خوبی برای هنری کویل باشد یا خیر. فصل چهارم سریال ویچر ( The Witcher ) هنوز در مراحل پیش تولید به سر می‌برد و ظاهراً فاصله زیادی با ارائه تیزر آن وجود دارد.

همه چیز درباره سریال خاندان اژدها

تیزر فصل اول سریال ویچر ( The Witcher )

تیزر فصل دوم سریال ویچر ( The Witcher )

تیزر فصل سوم سریال ویچر ( The Witcher )

لیست بازیگران سریال وینچر

  • هنری کویل در نقش گرالت از ریویا، یک شکارچی هیولا که به طرز جادویی بهبود یافته است و به عنوان “ویچر” شناخته می‌شود.
  • آنیا چالوترا در نقش ینفر از ونگربرگ، یک جادوگر و جن.
  • فریا آلن در نقش سیری، سیریلا فیونا الن ریانون، ولیعهد سینترا، نوه ملکه کالانته و دختر پاوتا که تخت سلطنت را به ارث برد. سرنوشت او با گرالت مرتبط است.
  • ایمون فارن در نقش Cahir Mawr Dyffryn aep Ceallach، ملقب به «شوالیه سیاه»، یک فرمانده ارتش نیلفگاردی که حمله به سینترا و شکار سیریلا را رهبری می‌کند.
  • جوی باتی در نقش جاسکیر، یک مسافر که با گرالت دوست می‌شود و او را در مسیرش همراهی می‌کند.

امتیازهای سایت‌های سینمایی به سریال ویچر

  • میانگین امتیاز کاربران در سایت IMDB ۸.۲ از ۱۰
  • میانگین امتیاز منتقدین در سایت rotten tomatoes ۸۱ درصد
  • میانگین امتیاز بینندگان در سایت rotten tomatoes ۹۱ درصد
  • میانگین امتیاز منتقدین در سایت metacritic 61 درصد
  • میانگین امتیاز بینندگان در سایت metacritic ۷.۳ درصد

کمپین تبلیغاتی سریال ویچر (The Witcher)

برای تبلیغ پخش سریال ویچر «The Witcher» از شبکه جهانی نتفلیکس که مجموعه‌های پربازدید دیگری همچون سریال اسکوئید گیم را ساخت، همکاری با آژانس تبلیغاتی «The Network»، متشکل از افراد و ایده پردازان مستعد و خلاق جواب داد.

در قالب این کمپین تبلیغاتی تصاویری خیره کننده از یکی از هیولا‌های وحشتناک سریال ویچر موسوم به «The Myriapod» از تابلو‌های دیجیتال سه بعدی در فضای خارج از خانه در مراکز اصلی شهر در بازار‌هایی مانند ایتالیا، تایلند، نیویورک، دانمارک و هلند پخش می‌شوند.

نصب یک تابلوی سه بعدی از هیولای سریال ویچر در بانکوک در فضایی به مساحت 560 متر مربع، امکان کسب یک تجربه منحصر به فرد با استفاده از فناوری واقعیت افزوده را برای افراد به وجود می‌آورد. به این ترتیب بینندگان در دنیای Witcher غوطه ور شده و شاهد آن هستند که Myriapod از یک ساختمان به ساختمانی دیگر می‌پرد. در تصاویر منتشر شده از میدان تایم نیویورک شاهد ان هستیم که یک Myriapod صفحه ال ای دی را می‌شکند. در ادامه خرده شیشه‌های مجازی بر روی رهگذران خواهد ریخت و فضایی عجیب و شرایطی خارق العاده را رقم خواهد زد.

سایر عناصر کمپین سریال ویچر شامل نصب کره‌های برفی 5 متری در سرتاسر جهان از جمله شهر‌های میلان، مسکو، بوینس آیرس، نیویورک، لندن و برلین می‌شود. در نگاه اول این طور به نظر می‌رسد که چنین ترکیب جذاب و شگفت انگیزی یک نوع چیدمان جالب فصلی کریسمس است اما بینندگان با دقت بیشتر و نگاهی عمیق تراز کشف جانور وحشتناکی مثل «Myriapod» در داخل این سازه شیشه‌ای دیجیتال در فضای خارج از خانه شگفت زده خواهند شد.

این نوع تبلیغات در فضای باز خارج از خانه توسط آژانس تبلیغاتی «The Network» ایالات متحده آمریکا به سفارش نتفلیکس طراحی و اجرا شده‌اند. البته بهتر است بدانید که از این نوع کمپین‌های خلاقانه کم نیستند. برای نمونه کمپین خلاقانه یک آژانس تبلیغاتی در فرانسه زمان پخش فصل دوم سریال امیلی در پاریس که بینندگان را به یادگیری زبان فرانسه تشویق می‌کرد.

منبع: variety.com