ایمن‌ترین خودروی جهان در خیابان‌های ایران – سلام بر ولوو

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

ولوو کارز Volvo Cars، برندی سوئدی (که البته در حال حاضر متعلق به جیلی Geely چین است) متولد یکی از سرزمین‌های سردِ دنیاست.
نام این برند با سرسختی و ایمنی گره خورده است. خودرویی که پیش از این رانندگانِ ماشین‌های سنگین در ایران آن را به هر برندِ دیگری ترجیح می‌دادند و حالا با گذشت کش‌مکش‌های فراوان و قوانینِ گمرکی بالاخره شرکت افراموتور بعنوان نمایندگی رسمی این برند توانسته خودروهای سواری این برند را در چهار مدل در کلاس‌های سدان، کوپه و شاسی بلند به خیابان‌های ایران بیاورد.

خودروی شاسی بلند ولوو Volvo XC60
ولوو-افراموتور-آ--مارکتورXC60
خودروی هاچ بک ولوو Volvo V40
ولوو-افراموتور-آ--مارکتورV40
خودروی کروک ولوو Volvo C70
ولوو-افراموتور-آ--مارکتورC70
خودروی کوپه ولوو Volvo C30
ولوو-افراموتور-آ--مارکتورC30
ولوو یک خودروی اروپایی است و شهرت جهانی در ایمنی دارد.
شاید مزیت رقابتی این برند در بازار خودروی ایران از نظر زیبایی و آپشن در بین رقیبانِ کره‌ای چشمگیر نباشد و با توجه به اینکه شرکت افراموتور تنها یک نمایندگی خدمات پس از فروش آن هم در تهران دارد، باید بیشتر روی امتیازِ بالای خودروهای ولوو در ایمنی تمرکز داشته باشد.
با توجه به اطلاعات کسب شده از نمایندگیِ فروش ولوو، قیمت خودروهای سواری ولوو از 204 تا 314 میلیون و تحویل به روز و نقدی بوده که البته مدل‌های ارائه شده 5سیلندر از پیشرانۀ توربو شارژ برخوردار هستند.
ولوو-افراموتور-آ--مارکتور-ا-من-
البته باید متذکر شد که مدل‌های Xc60 و C30 رقیب‌های سرسختی برای مدل‌های X3 و A3 و A4 و Q5 در برندهای BMW و Audi در اروپا بوده‌اند.
حال باید دید شرکت افراموتور با توجه به نکات قوتِ این برند و ضعف‌های موجود، چگونه می‌تواند سهمی از بازار خودروهای لوکس در ایران را به خود اختصاص دهد!
اگر شما مدیر بازاریابی این شرکت بودید، چه سیاستی را اتخاذ می‌کردید؟

Geely-buys-Volvo-ford-design-imarketor
geely-volvo

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0