سمپلینگ نوتلا با رسانه جدید تبلیغاتی در تهران

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

صبحانه با Nutella نام اولین کمپین رسمی سمپلینگ برند نوتلا در ایران است که با رویکردی کاملا جدید از طریق رسانه‌ای متفاوت در نیمه دوم اسفند 96 اجرا شده است.

لاوان به عنوان آژانس مارکتینگ نوتلا در ایران با توجه به بریف این کمیپن در خصوص استراتژی کلی نوتلا برای پوزیشن کردن محصول نوتلا بعنوان وعده کامل صبحانه، ایده اولیه کمپین را پیشنهاد داد و پس از بررسی‌های انجام شده کمپین مورد تایید شرکت فررو ایتالیا قرار گرفت.

سهیل قدری از مدیران لاوان ادامه داد، چالش بزرگ برای لاوان از همان ابتدا شروع شد! زیرا سمپلینگ باید به گونه‌ایی که در کشورهای دیگر انجام شده بود و بصورت توزیع در ماشین‌های برند شده با نوتلا انجام می‌شد، چیزی که در ایران به این شکل یا وسعت تاکنون انجام نشده بود.

بدین ترتیب با توجه به محدودیت‌های فراوان در اخذ مجوز، تیم خلاقیت لاوان کانسپت استفاده از کافه‌های سیار را پیشنهاد داد که اتفاقا مورد استقبال قرار گرفت.

کمپین صبحانه با Nutella از اولین نمونه‌های سمپلینگ در ایران است که بصورت 15 روز مستمر و در نقاط مختلف تهران آنهم از ساعت 8:30 الی 11:30 اجرا می‌شود و مراجعه کنندگان می‌توانند بصورت دلخواه بسته صبحانه خود را بصورت تازه در چند نوع تاپینگ متفاوت سفارش دهند: موز، توت فرنگی و میکس.

اما چالش بعدی در توزیع صبحانه و استراتژی برند برای جایگاه سازی محصول بعنوان وعده صبحانه ایرانی، همسو کردن آن با ذائقه مردم ایران بود که طی بررسی‌های فراوان و انجامِ جلسات فوکوس گروپ‌های (Focus Group) متعدد نان سنگک بعنوان مکمل سمپلینگ انتخاب شد.

با توجه به فعالیت آژانس لاوان در حوزه دیجیتال، کمپین تبلیغاتی نوتلا نیز از این موقیعت بی‌نصیب نمانده و کمپین آنلاین مارکتینگ #صبحانهNutella با استفاده از اینفلوئنسرهای مرتبط با تارگت مادران دارای فرزندان نوجوان و همچنین تبلیغات دیجیتال در فضای دیجیتال در آدرس سایت نوتلا که به زبان فارسی نیز مجهز است، برگزار می‌شود.

سهیل قدری در پایان اضافه کرد، در حوزه دیجیتال نیز صفحه رسمی اینستاگرام Nutella_ir و تلگرام و آپارات در روزهای ابتدایی شاهد رشد خوبی بوده است که امیدواریم تا پایان کمپین نسبت به اهداف از پیش تعیین شده جلوتر باشیم.

لینک ویدئو :

برگزار کننده: آژانس مارکتینگ لاوان
مدیر پروژه: شادی دیانی
تیم خلاقیت: لیلی احمدی، خورشید آزادی
مدیریت محتوا: مهدیس سپاهی، الهام علیدوست

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0