بستن
بازاریابی

سه روش برای افزایش ترافیک سایت + اینفوگرافیک

Digital-marketing-banner

محصول یا برند خود را به وسیله‌ی رسانه‌های آنلاین مختلف ترویج دهید و بهترین های دنیای دیجیتال و بازاریابی را بسازید. همه ما کم و بیش با واژه جدید دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing آشنایی داریم ولی برای بسیاری از افراد این واژه بیشتر معنی حضور در دنیای مجازیست نه فعالیت در آن. منظور از حضور و فعالیت بیشتر، داشتن یک آدرس وبسایت (حتی قدیمی) و در موارد پیشرفته‌تر حضور در شبکه‌های اجتماعی مُد روزاست. ولی نکته کلیدی در دنیای دیجیتال افزایش ترافیک سایت کسب‌و‌کار شماست نه صرفاً حضور بی فایده.

بطور کلی سه روش برای افزایش ترافیک سایت وجود دارد که عبارتند از:
سئو SEO که به ترافیک اینترنتی از طریق موتور‌های جستجو منجر می‌شود.
سم SEM که به ترافیکی که از طریق پرداخت هزینه به موتورهای جستجو و نمایش آدرس مورد نظر شما به مخاطب ایجاد می‌گردد گفته می‌شود.
شبکه‌های اجتماعی Social Media با توجه به مخاطبین میلیاردی شبکه‌های مجازی و میزان زمان سپری شده آنها در انها، میتوان گفت که یکی از موثر ترین راههای رسیدن به مخاطب و جلب توجه آنها همین رسانه های اجتماعی خواهند بود.

فعالیت های بازاریابی بدون امکان سنجش بازدهی سرمایه ROI بی‌معنی بوده و لذا بهترین روش در صورتی که مجموعه شما قادر به اندازه‌گیری بازده اینگونه فعالیت ها نیست اعتماد به اعداد‌و‌ارقام جهانی و بسط این بازده‌ها به کسب‌و‌کار شماست.
البته این نکته نیز بایستی در نظر گرفته شود که این آمار و ارقام با توجه به زمان و مکان متغیر هستند و به هیچ‌وجه یک فرمول ریاضی ازپیش اعلام شده نیستند.

طبق آمار جهانی ، شبکه‌های اجتماعی بالاترین بازده را در میان دیگر ابزارهای (تبلیغاتی) دارند و از بین آنها برای تجارت های بیزینس به بیزینس B2B بیشترین موفقیت برای لینکدین است.
و همچنین برای تجارت‌هایی که مخاطبِ آنها مصرف‌کنندگان هستند بیشترین توجه و بازدهی ازآنِ توئیتر است، که البته این مدل برای بازار ایران به شدت متفاوت بوده و شاید بتوان اینستاگرام را جایگزین توئیتر و مورد استقبال‌ترین شبکه‌اجتماعی در ایران دانست.

افزایش ترافیک سایت
مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
تا چند سال پیش خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران فقط محدود به طراحی سایت می‌شد،
در دنیای امروز دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing آنچنان با زندگی روزمره ما عجین شده است
ما در دنیایی مبتنی بر فناوری زندگی می‌کنیم و دیجیتال مارکتینگ از جهات بسیاری از
برچسب : sem دیجیتال مارکتینگبازاریابی در وبدر مورد بازاریابی در وبدیجیتال مارکتینگدیجیتال مارکتینگ چیستسئو دیجیتال مارکتینگ
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
اگر شما یک رستوران داشته باشید، برای اینکه محیط رستوران…