سومین دوره جشنواره تبلیغات ایران با موضوع خلاقیت، اثربخشی و انتخاب مشتری

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

سومین دوره جشنواره تبلیغات ایران ۹ اسفند ماه سال جاری (1396) با حضور شرکت‌های تبلیغاتی سراسر کشور و روابط عمومی‌ها با موضوع خلاقیت، اثربخشی و انتخاب مشتری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

به گزارش دبیرخانه جشنواره تبلیغات ایران ، هوشمند سفیدی، رئیس جشنواره تبلیغات ایران با اعلام این موضوع گفت:
در قالب این جشنواره برترین آثار تبلیغاتی کشور در قالب ۴۰ رسانه تبلیغی و در حدود ۱۲۰ اثر انتخاب شده و به آنها شاهین و لوح افتخار اعطاء خواهد شد.

وی افزود: آثار مورد نظر شرکت‌های تبلیغاتی، برندها و روابط عمومی‌ها از اول بهمن تا پایان ماه مذکور دریافت و در فرآیند داوری قرار خواهد گرفت.

– بخش ویژه
بخش ویژه ( فرعی ) جشنواره به مصرف بهینه انرژی شامل سوخت ( بنزین و گاز ) آب و برق اختصاص خواهد داشت.

– کارگاه های آموزشی
۴ کارگاه آموزشی همزمان در ۹ اسفند در موضوعات تبلیغات دیجیتال، تبلیغات در دنیای معاصر، تدوین کمپین تبلیغاتی و خلاقیت در تبلیغات برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است سومین دوره جشنواره تبلیغات ایران با حضور اکثر شرکت های تبلیغاتی کشور در تاریخ ۹ اسفند ماه در سالن همایش دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار می شود .

ارسال آثار
فرصت ارسال آثار از ۱ بهمن تا ۳۰ بهمن ماه است برای اطلاعات بیشتر از نحوه ارسال آثار می توانید با شماره تلفن ۶۶۵۶۴۴۵۸-۶۰ تماس بگیرید ( برای تماس لطفا در روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷ تماس بگیرید ) و یا از طریق شماره تلگرامی ۰۹۲۲۳۴۸۳۹۹۸ سوالات خود را بپرسید و یا می توانید با رفتن به بخش رقابتی جشنواره تبلیغات از نحوه ارسال آثار خود اطلاعات کسب کنید.

بیشتر بخوانید:  اعلام برنامه دومین جشنواره برترین‌های تبلیغات ایران

وب‌سایت جشنواره تبلیغات ایران

آیمارکتور حامی رسانه‌ای دور دوم و سوم جشنواره تبلیغات ایران است.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0