مک دونالد : برای تمام عمر سیب زمینی سرخ کرده رایگان هدیه بگیرید

تا آخر عمر سیب زمینی سرخ کرده رایگان بگیرید | مک دونالد | آیمارکتور
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

گاهی اوقات هیچ چیز نمی‌تواند جذاب تر و لذت بخش تر از یک ظرف سیب زمینی سرخ کرده داغ و خوشمزه مک دونالد باشد. البته تنها چیزی که می‌تواند بر طعم و مزه دلخواه آن بیفزاید دریافت یک ظرف سیب زمینی سرخ کرده رایگان و مجانی است.

این غول صنعت فست فود اخیرا اعلام کرد که در قالب یک برنامه پاداش و هدیه محور جدید به برخی مشتریانش در تاریخ 13 جولای سیب زمینی سرخ کرده رایگان کادو خواهد داد. حتی بعضی از آن‌ها شانس این را دارند که برای تمام عمر سیب زمینی سرخ کرده رایگان از این برند هدیه بگیرند.

بیشتر بخوانید : سئو مارکتینگ | تبلیغات دیجیتال

ثبت نام در نرم افزار و دریافت سیب زمینی سرخ کرده

کاربران نرم افزار «MyMcdonalds Rewards» در روز تعطیلی که شرکت آن را روز جهانی سیب زمینی سرخ کرده نامگذاری کرده است، مجاز به دریافت مجوز سیب زمینی سرخ کرده رایگان خواهند بود. این جاست که کاربران جدید می‌توانند در قالب این برنامه ثبت نام و سپس جایزه مورد نظر خود را انتخاب کنند. در ادامه آن‌ها واجد شرایط ثبت سفارش برای دریافت ظرفی پر از سیب زمینی سرخ کرده رایگان در ابعاد متوسط خواهند بود.

تا آخر عمر سیب زمینی سرخ کرده رایگان بگیرید | مک دونالد | آیمارکتور

آلیشیا میسون، معاون بخش تجربه دیجیتال مشتری و رسانه در مک دونالد ایالات متحده آمریکا در بیانیه ای گفت: «ما بهترین طرفداران در جهان را داریم که شایسته دریافت هدیه در مقابل این وفاداری و سرسپردگی عظیم هستند. به همین دلیل ما خوشحالیم که از طریق اهداء جوایز گوناگون در سرتاسر کشور روز جهانی سیب زمینی سرخ کرده را جشن می‌گیریم. ما به شدت مشتاقیم تا این وفاداری را با دوست داشتنی ترین و خوشمزه ترین محصول خود پاسخ داده و تا آخر عمر برخی افراد را از لحاظ سیب زمینی سرخ کرده اشباع کنیم.

مشتریان و عاشقان جدی و دلسوخته مک دونالد همچنین می‌توانند از طریق شرکت در یک مسابقه در رسانه‌های اجتماعی برنده جایزه یک عمر سیب زمینی سرخ کرده رایگان بشوند.

بیشتر بخوانید : چشم ها گرسنه اند!

کاربران توییتر هم میتوانند!

از 13 جولای به بعد، کاربران توییتر می‌توانند اکانت مک دونالد را تگ کرده، از هشتگ #MyMcDonaldFanContest استفاده نموده و در مورد این که چرا واجد شرایط انتخاب به عنوان وفادار ترین طرفدار مک دونالد هستند، در قالب یک توییت توضیح دهند. در ادامه با شناختی که همگی از ارادتمندان مک دونالد داریم، پاسخ‌ها یقینا بسیار طولانی خواهند بود.

کمپین تبلیغاتی فوق به افتخار فرا رسیدن شصت و ششمین سالگرد تاسیس برند راه اندازی شده است.

تا آخر عمر سیب زمینی سرخ کرده رایگان بگیرید | مک دونالد | آیمارکتور

مک دونالد مثل بسیاری از رستوران‌های زنجیره ای در سرتاسر جهان، با شیوع کرونا شاهد از دست دادن و قطع همکاری کارمندانش بود حتی گزارش شده که در یکی از شعبه‌های مک دونالد برای تشویق مردم به همکاری با رستوران، آیفون‌هایی به طور رایگان به آن‌ها اهداء گردیده است.

بیشتر بخوانید : قدرت عشق و بازی جوانمردانه

در سال 2020 سود حاصل از درآمد برند به پایین ترین رقم در 13 سال گذشته رسید و در همان سال حدود 200 شعبه در سرتاسر ایالات متحده آمریکا کارشان به تعطیلی کشیده شد.

ارزش برند مک دونالد اخیرا سالیانه 25.11 درصد رشد کرده است.

 

منبع : www.entrepreneur.com