بستن
بازاریابیتبلیغات

شاهکار تبلیغاتی کمپانی خودروسازی آئودی (audi)

شاهکار تبلیغاتی

تقریباً همه مناظره‌های انتخاباتی را تماشا می‌کنند و همه درباره این موضوع که تبلیغ جدید کمپانی خودروسازی آئودی Audi یک شاهکار تبلیغاتی، ازنظر محتوی و زمان‌بندی نمایش است، باهم موافق ‌هستند.

در ابتدا دریافتن رابطه و نقش زوجی که با شمایلی نامرتب و زخمی، که ازآسمان به سالن رقص سقوط کردند و به یکدیگر غذاهای دریایی پرتاب می‌کنند و این‌که دو فرد چرا با یکدیگر در جنگ هستند، کار دشواری است.اما در ادامه این کمپانی به‌خوبی این موضوع را هدفمند و به سود خود تمام می‌کند.

قبل از این‌که مطالب بیشتری راجع به این تبلیغ بخوانید ، آن را در ادامه تماشا کنید:

 

 

در قسمت پایانی این تبلیغ پیام “Beautiful things are worth fighting for. Choose the next driver wisely.” نمایش داده می‌شود، که معنی آن “چیزهای زیبا ارزش جنگیدن رادارند، راننده بعدی را با دقت انتخاب کنید” می‌باشد که علاوه بر معنی ظاهری، اشاره‌ای به انتخابات نیز دارند. علاوه بر این نوشته،  قسمت‌هایی از تبلیغ که پر از آشفتگی و هرج‌ومرج است را می‌توان به اوضاع زمان انتخابات نسبت داد. این کمپانی از انتخابات و حواشی آن و زمانی که عموم مردم پی گیر آن هستند استفاده کرده است تا محصول خود را معرفی کنید، این ترفند، یعنی استفاده به‌موقع و بهینه از شرایط جامعه و اوضاع آن می‌تواند روش بسیار کارآمدی برای بازاریابی باشد.

این تبلیغ تا پایان زمان انتخابات، بعد یا  قبل از هر مناظره انتخاباتی نمایش داده خواهد شد.

 

 

 

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
کمپین نه به پلاستیک که در سرتاسر جهان مورد استقبال قرار گرفته باعث رقابت شدیدی
فوکوس گروپ (Focus Group) یکی از مؤلفه های اصلی فرآیند تحقیقات بازار است.  زمانی که
کسب رتبه اول در دنیای رقابت، هدف اصلی همه برندها در تمام صنایع است که
برچسب : آينده تبليغاتبازاریابیتبلیغات ویدئوییشاهکار تبلیغاتیکمپانی آئودی
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
جدیدترین آمارهای فروش نشان می‌دهد که در صدر پرفروش‌ترین خودروهای…