توتال در یک شب ، ده درصد مشتریانش را افزایش داد Total

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

توتال | یک شبه جذاب شد

شرکت توتال Total دارای پمپ بنزین‌های بسیاری در ترکیه هست، ولی رانندگان ترکی به برند پمپ بنزین وفادار نیستند و در صورت نیاز بدون توجه به برند محل سوختگیری به نزدیکترین پمپ بنزین مراجعه می‌کنند.

توتال نیز طی یک بررسی متوجه شد که اصلاٌ برند پمپ بنزین مورد توجه نیست و خیلی از مراجعین از آن مطلع نیستند. برای همین توتال تصمیم می‌گیرد با یک کمپین ساده و سریع آگاهی رانندگان را از وجود جایگاه‌های سوخت برند توتال در نزدیکی خود آگاه سازد و به طریقی ایجاد تمایزی نسبت به رقبای خود ایجاد کند.
توتال-در-ترکیه
بدین ترتیب در مرحله اول با مشارکت 30 فروشگاه مختلف مانند بقالی‌ها، شیرینی فروشی‌ها، نانوایی‌ها و برخی دکه‌های کوچک و بزرگ و تغییر تابلوی signboard فروشگاه‌های منتخب کمپین توتال برگزار شد.

در این کمپین در کنار تابلوهای فروشگاه نام و نشان برند توتال قرار گرفته شده و در زیر آن فاصله جایگاه سوخت و برخی خدمات مانند مکانیکی، کارواش و … نیز در آن ذکر شد.( مانند: فاصله تا جایگاه سوخت توتال 300 متر )


شرکت توتال عملیات تغییر 27 تابلو را در یک شب انجام داد و در نتیجه 10 درصد به مشتریان و مراجعه کنندگان جایگاه‌های سوخت توتال اضافه شدند.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0