شرکت های تبلیغاتی و آژانس های تبلیغاتی معروف ایرانی با توجه به نتایج گوگل

شرکت های تبلیغاتی

شرکت های تبلیغاتی ، طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی برای سازمان‌ها و یا افراد را بر عهده می‌گیرند. آژانس تبلیغاتی به مشتری خود کمک می‌کند تا پیام خود را در وقت مناسب و از طریق رسانه مناسب به افراد مناسب یا همان جامعه هدف برساند. در این مقاله قصد داریم چند مورد از معروف‌ترین آژانس مارکتینگ و شرکت دیجیتال را معرفی کنیم تا به شما در تصمیم‌گیری برای انتخاب کانون تبلیغاتی و آژانس‌های تبلیغاتی مدنظر خود کمک کرده باشیم.

لازم به ذکر است معیار ما در تهیه لیست شرکت های تبلیغاتی جستجوی گوگل است؛ شرکت‌های لیست شرکت‌هایی هستند که با جستجوی کلمه «شرکت تبلیغاتی» در صفحه اول نتایج گوگل ظاهر می‌شوند.

شما در حال خواندن ویرایش پنجم این  مقاله که در مهر 1400 منتشر شده، هستید.
ویرایش چهارم این مقاله که در مرداد 1400 منتشر شده، ویرایش سوم این مقاله در تابستان 1399 منتشر شده ویرایش دوم این مقاله در بهمن 1398 منتشر شده و ویرایش اول مقاله در مرداد 1398 منتشر شد.

بیشتر بخوانید : خرید خودرو از کدام سایت بهتر است؟

لیست شرکت های تبلیغاتی ایرانی

شرکت تبلیغاتی لاوان

شرکت تبلیغاتی لاوان

شرکت تبلیغاتی لاوان در حوزه تبلیغات دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند. خدمات این شرکت بیشتر در حوزه تولید محتوا، تبلیغات اینستاگرام و تبلیغات تلگرام است و خدماتی مانند طراحی سایت، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، طراحی کمپین تبلیغاتی و… نیز انجام می‌دهد.
شرکت لاوان با برندهایی مانند فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، نستله، پرشیا خودرو (بی‌ام‌و)، نوتلا، کیندر، ال جی، چین‌چین، چیچک و… همکاری داشته است.
برای دریافت خدمات از شرکت لاوان می‌توانید درخواست خود را از طریق این لینک ثبت کنید یا با شماره 22916722 تماس بگیرید.

آژانس تبلیغات بازاریابی و برند مات

آژانس تبلیغات بازاریابی و برند مات

کانون تبلیغاتی مات در حوزه‌های تولید تیزر تبلیغاتی، برندینگ، طراحی گرافیک، بازاریابی دیجیتال، کمپین‌های روابط عمومی، برگزاری رویدادها، تدوین استراتژی، طراحی UX و خدمات ارزش افزوده موبایل فعالیت می‌کند.

تیزر بیمه دی

تیزرهای تبلیغاتی مایع دستشویی شون، بیمه دی، بیمه کارآفرین، ایکس ویژن از جمله تیزرهای تلویزیونی ساخت این شرکت است که از تلویزیون پخش می‌شود.

کانون تبلیغاتی کروشه

کانون تبلیغاتی کروشه

شرکت تبلیغاتی کروشه در حوزه‌های برندینگ، طراحی لوگو، طراحی هویت بصری، طراحی سایت و اپلیکیشن، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و مدیریت رسانه فعالیت می‌کند.

شرکت تبلیغاتی آوانگار

شرکت تبلیغاتی آوانگار

آژانس تبلیغاتی آوانگار در حوزه‌های تولید محتوای دیجیتال، مشاوره بازاریابی و تحقیقات بازار، تولید و طراحی گرافیک و هدایای تبلیغاتی، غرفه‌های نمایشگاهی، تبلیغات محیطی و تبلیغات در رادیو، تلویزیون، سینما و رسانه‌های چاپی فعالیت می‌کند.

شرکت تبلیغاتی بادکوبه

شرکت تبلیغاتی بادکوبه

آژانس تبلیغاتی بادکوبه در حوزه‌های ساخت تیزر تبلیغاتی، تبلیغات محیطی، رسانه‌های چاپی، برگزاری رویدادها و مدیریت شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارد.

تیزرهای تلویزیونی در و پنجره‌های هافمن، گاز رومیزی داتیس، مایع دستشویی راپیدو، اسنوا و شیرآلات شودر از جمله تبلیغات ساخت شرکت بادکوبه است که به شکل گسترده‌‌ای از تلویزیون پخش می‌شود.

شرکت تبلیغاتی ایده

شرکت تبلیغاتی ایده

شرکت تبلیغاتی ایده بیشتر در زمینه غرفه‌های نمایشگاهی فعالیت می‌کند. علاوه بر این، این شرکت در حوزه‌های تولید تیزر، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، رسانه‌های چاپی و دیجیتال مارکتینگ نیز فعالیت می‌کند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت تبلیغاتی یارا پلاس

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس از سال ۱۳۹۳ در زمینه تبلیغات آنلاین فعالیت میکند. این آژانس تبلیغاتی برای برند های مختلف پروژه های تبلیغاتی انجام داده است.

 

آژانس تبلیغاتی ماکان

شرکت تبلیغاتی ماکان بیشتر در زمینه طراحی سایت و ارسال پیامک تبلیغاتی فعالیت دارد.

شرکت تبلیغاتی کانون ایران نوین

کانون ایران نوین

کانون تبلیغاتی ایران نوین یکی از بزرگترین شرکت‌ها در میان شرکت های تبلیغاتی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ آغاز کرده است. این شرکت تبلیغاتی بیشتر در حوزه تولید تیزرهای تبلیغاتی و طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغات محیطی فعالیت می‌کند.

تیزر تبلیغاتی محصولات طبیعت (که با انتقادات گسترده‌ای رو به رو است)، بیژن، ببک، غنچه، ایرانسل، میهن، چای شهرزاد، ایزی پیک، صباح و برنج امتیاز از جمله تیزرهای پر پخش ایران نوین است.

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا

آژانس تبلیغاتی ویراورنا به تازگی به جمع شرکت‌های آژانس مارکتینگ پیوسته جزو تازه واردها است. این شرکت تمرکز خود را بر طراحی کاراکتر تبلیغاتی، ساخت انمیشین تبلیغاتی، تولید موسیقی و صدا، واقعیت مجازی و افزوده و… فعالیت می‌کند.

آژانس تبلیغاتی اشاره

آژانس تبلیغاتی اشاره بیشتر خدماتی مثل ساخت تیزر تبلیغاتی و طراحی کمپین‌های تبلیغاتی محیطی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این آژانس در حوزه تولید محتوای دیجیتال برای رسانه‌های مختلف نیز فعالیت می‌کند.
تیزرهای تلویزیونی چی‌توز، ایرانسل، ضد یخ کاسپین و سینره جزو تبلیغاتی است که توسط آژانس تبلیغاتی اشاره ساخته شده و از تلویزیون پخش می‌شود.

شرکت تبلیغاتی آویده

اصلی‌ترین خدماتی که شرکت تبلیغاتی آویده به مشتریان خود ارائه می‌دهد، تبلیغات محیطی، بازاریابی مستقیم فروش و برند سازی است.

آژانس تبلیغاتی ساینا

عمده فعالیت شرکت تبلیغاتی ساینا در حوزه ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تبلیغات محیطی است. این شرکت همچنین خدمات مشاوره و تحقیقات بازاریابی، طراحی و چاپ و دیجیتال مارکتینگ را نیز ارائه می‌دهد.

بیشتر بخوانید: