شرکت های تبلیغاتی و آژانس های تبلیغاتی معروف ایرانی با توجه به نتایج گوگل

شرکت تبلیغاتی ایران

شرکت های تبلیغاتی ، طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی برای سازمان‌ها و یا افراد را بر عهده می‌گیرند. آژانس تبلیغاتی به مشتری خود کمک می‌کند تا پیام خود را در وقت مناسب و از طریق رسانه مناسب به افراد مناسب یا همان جامعه هدف برساند. در این مقاله قصد داریم چند مورد از معروف‌ترین آژانس مارکتینگ و شرکت دیجیتال را معرفی کنیم تا به شما در تصمیم‌گیری برای انتخاب کانون تبلیغاتی و آژانس‌های تبلیغاتی مدنظر خود کمک کرده باشیم.

لازم به ذکر است معیار ما در تهیه لیست شرکت های تبلیغاتی جستجوی گوگل است؛ شرکت‌های لیست شرکت‌هایی هستند که با جستجوی کلمه «شرکت تبلیغاتی» در صفحه اول نتایج گوگل ظاهر می‌شوند.

بیشتر بخوانید : خرید خودرو از کدام سایت بهتر است؟

لیست شرکت های تبلیغاتی ایرانی

رتبه در گوگلنام شرکتآدرس وب سایت
1آژانس تبلیغات و بازاریابی ماتmaat.ir
2آژانس دیجیتال مارکتینگ لاوان (22916722-021)lavan.co
3کانون تبلیغاتی کروشهkorosheh.com
4شرکت تبلیغاتی آوانگارavanegarad.com
5آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاسyaraplus.agency
شرکت تبلیغاتی آیینه تهران ویژنayenehtehran.com
6شرکت تبلیغاتی ایدهidehgroup.com
7آژانس تبلیغاتی آرانaranads.com
8آژانس تبلیغاتی ماکانmacanads.com
9شرکت تبلیغاتی شایگانshayegan.net
10شرکت تبلیغاتی کانون ایران نوینirannovin.net
11شرکت تبلیغاتی طوسیtusi.co
12آژانس تبلیغاتی دیماdeema.agency

نکته: در زمان جستجوی عبارت “شرکت تبلیغاتی” در گوگل بسیاری از نتایج محتوای بلاگ هستند و به همین دلیل در این لیست به آنها اشاره نشده است.

شرکت تبلیغاتی آیینه تهران ویژن

شرکت تبلیغاتی آیینه تهران ویژن به عنوان برترین شرکت رسانه دار محیطی با بالاترین امتیاز از سازمان زیباسازی استان تهران در 4 سال متوالی در حوزه تولید طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغات محیطی فعالیت می‌کند.

این شرکت با بیش از 20 سال تجربه در زمینه برگزاری کمپین های محیطی، ایونت، سمپلینگ، بازاریابی دیجیتال، تدوین استراتژی و … با برند های معتبر زیادی همکاری داشته است.

اکنون سهم بزرگی از سازه های محیطی تهران اعم از سازه های لوکس مینی بیلبورد BRIGHTBOARD ، بیلبورد و عرشه پل در نقاط استراتژیک تهران در اختیار این شرکت می باشد.

آژانس تبلیغات بازاریابی و برند مات

آژانس تبلیغات بازاریابی و برند مات

کانون تبلیغاتی مات در حوزه‌های تولید تیزر تبلیغاتی، برندینگ، طراحی گرافیک، بازاریابی دیجیتال، کمپین‌های روابط عمومی، برگزاری رویدادها، تدوین استراتژی، طراحی UX و خدمات ارزش افزوده موبایل فعالیت می‌کند.

تیزر بیمه دی

تیزرهای تبلیغاتی مایع دستشویی شون، بیمه دی، بیمه کارآفرین، ایکس ویژن از جمله تیزرهای تلویزیونی ساخت این شرکت است که از تلویزیون پخش می‌شود.

شرکت تبلیغاتی لاوان

شرکت تبلیغاتی لاوان

شرکت تبلیغاتی لاوان در حوزه تبلیغات دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند. خدمات این شرکت بیشتر در حوزه تولید محتوا، تبلیغات اینستاگرام و تبلیغات تلگرام است و خدماتی مانند طراحی سایت، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، طراحی کمپین تبلیغاتی و… نیز انجام می‌دهد.
شرکت لاوان با برندهایی مانند فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، نستله، پرشیا خودرو (بی‌ام‌و)، نوتلا، کیندر، ال جی، چین‌چین، چیچک و… همکاری داشته است.
برای دریافت خدمات از شرکت لاوان می‌توانید درخواست خود را از طریق این لینک ثبت کنید یا با شماره 22916722 تماس بگیرید.

کانون تبلیغاتی کروشه

کانون تبلیغاتی کروشه

شرکت تبلیغاتی کروشه در حوزه‌های برندینگ، طراحی لوگو، طراحی هویت بصری، طراحی سایت و اپلیکیشن، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و مدیریت رسانه فعالیت می‌کند.

شرکت تبلیغاتی آوانگار

آژانس تبلیغاتی آوانگار در حوزه‌های تولید محتوای دیجیتال، مشاوره بازاریابی و تحقیقات بازار، تولید و طراحی گرافیک و هدایای تبلیغاتی، غرفه‌های نمایشگاهی، تبلیغات محیطی و تبلیغات در رادیو، تلویزیون، سینما و رسانه‌های چاپی فعالیت می‌کند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت تبلیغاتی یارا پلاس

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس از سال ۱۳۹۳ در زمینه تبلیغات آنلاین فعالیت میکند. این آژانس تبلیغاتی برای برند های مختلف پروژه های تبلیغاتی انجام داده است.

شرکت تبلیغاتی ایده

شرکت تبلیغاتی ایده

شرکت تبلیغاتی ایده بیشتر در زمینه غرفه‌های نمایشگاهی فعالیت می‌کند. علاوه بر این، این شرکت در حوزه‌های تولید تیزر، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، رسانه‌های چاپی و دیجیتال مارکتینگ نیز فعالیت می‌کند.

آژانس تبلیغاتی آران

شرکت تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ خلاق آران یک آژانس تمام خدمات است که با هدف حضور همه جانبه در بازار و حوزه تبلیغات در این عرصه فعالیت می کند. تیم آران متشکل از پرسنل و کارکنان مجرب و زبده و متخصص در تمامی حوزه های تبلیغات آفلاین و آنلاین است.

آژانس تبلیغاتی ماکان

شرکت تبلیغاتی ماکان بیشتر در زمینه طراحی سایت و ارسال پیامک تبلیغاتی فعالیت دارد.

شرکت تبلیغاتی شایگان

شرکت تبلیغاتی شایگان با ادغام استدیو طراحی و خلاق کروکودیل تبدیل به یک آژانس تبلیغاتی کامل شد تا بتواند نیازهای تبلیغاتی و بازاریابی مشتریانش را بهتر و حرفه ای تر تحت پوشش خود قرار بدهد.

شرکت تبلیغاتی کانون ایران نوین

کانون تبلیغاتی ایران نوین یکی از بزرگترین شرکت‌ها در میان شرکت های تبلیغاتی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ آغاز کرده است. این شرکت تبلیغاتی بیشتر در حوزه تولید تیزرهای تبلیغاتی و طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغات محیطی فعالیت می‌کند.

تیزر تبلیغاتی محصولات طبیعت (که با انتقادات گسترده‌ای رو به رو است)، بیژن، ببک، غنچه، ایرانسل، میهن، چای شهرزاد، ایزی پیک، صباح و برنج امتیاز از جمله تیزرهای پر پخش ایران نوین است.

شرکت تبلیغاتی طوسی

آژانس تبلیغاتی طوسی راه حل های خلاق و منحصر به فردی به شما ارائه می دهد تا بتوانید مشتریان خود را درگیر تجربه ای بدون مرز در زمینه خدمات و محصولاتتان کنید. شرکت طوسی، شامل تیم های چند رشته‌ای و محققان بازاریابی و جامعه شناسی، استراتژیست ها،‌ طراحان، معماران، توسعه دهندگان وبسایت و نرم افزارهای موبایل است.

آژانس تبلیغاتی دیما

داستان دیما از بهار سال ۹۳ شروع شد. تیم اولیه‌ی دیما جمعی از متخصصان حوزه‌ی فناوری در ایران بودند که متوجه نیاز بازار تبلیغات ایران به توسعه‌ی فناوری‌های هوشمند و داده محور تبلیغات و بازاریابی دیجیتال شدند.

بیشتر بخوانید: