بستن

شرکت های تبلیغاتی معروف ایرانی با توجه به نتایج گوگل {به روز رسانی}

advertising

شرکت تبلیغاتی ، شرکتی است که طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی برای سازمان‌ها و یا افراد را بر عهده می‌گیرد. شرکت تبلیغاتی به مشتری خود کمک می‌کند تا پیام خود را در وقت مناسب و از طریق رسانه مناسب به افراد مناسب یا همان جامعه هدف برساند. در این مقاله قصد داریم چند مورد از معروف‌ترین شرکت های تبلیغاتی را معرفی کنیم تا به شما در تصمیم‌گیری برای انتخاب شرکت تبلیغاتی مدنظر خود کمک کرده باشیم. لازم به ذکر است معیار ما در تهیه لیست شرکت های تبلیغاتی جستجوی گوگل است؛ شرکت‌های لیست شرکت‌هایی هستند که با جستجوی کلمه «شرکت تبلیغاتی» در دو صفحه اول نتایج گوگل ظاهر می‌شوند.

شما در حال خواندن ویرایش دوم این مقاله که در بهمن ۱۳۹۸ منتشر شده هستید. ویرایش اول مقاله در مرداد ۱۳۹۸ منتشر شد.

لیست شرکت های تبلیغاتی معروف ایرانی:

 • شرکت تبلیغاتی ایده

شرکت تبلیغاتی ایده بیشتر در زمینه غرفه‌های نمایشگاهی فعالیت می‌کند. علاوه بر این، این شرکت در حوزه‌های تولید تیزر، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، رسانه‌های چاپی و دیجیتال مارکتینگ نیز فعالیت می‌کند.

 • کانون تبلیغاتی مات

کانون تبلیغاتی مات در حوزه‌های تولید تیزر تبلیغاتی، برندینگ، طراحی گرافیک، بازاریابی دیجیتال، کمپین‌های روابط عمومی، برگزاری رویدادها و خدمات ارزش افزوده موبایل فعالیت می‌کند.

 • شرکت تبلیغاتی بادکوبه

حوزه فعالیت آژانس تبلیغاتی بادکوبه نیز تقریباً مشابه کانون ایران نوین است. این شرکت در حوزه‌های ساخت تیزر تبلیغاتی، تبلیغات محیطی، رسانه‌های چاپی، برگزاری رویدادها و همچنین دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد.

 • شرکت تبلیغاتی کروشه

شرکت تبلیغاتی کروشه در حوزه‌های برندینگ، تولید تیزر، عکاسی صنعتی، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و اپلیکیشن، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و مدیریت رسانه فعالیت می‌کند.

 • شرکت تبلیغاتی لاوان

شرکت تبلیغاتی لاوان در حوزه تبلیغات دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند. خدمات این شرکت بیشتر در حوزه تولید محتوا و بازاریابی محتوا و تبلیغات اینستاگرام و تبلیغات تلگرام است و خدماتی مانند طراحی سایت، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و همچنین فعالیت‌ در حوزه آفلاین از جمله طراحی برندبوک و طراحی بسته‌بندی محصول و طراحی کمپین تبلیغاتی نیز انجام می‌دهد.
شرکت لاوان با برندهای بزرگی مانند نستله، پرشیا خودرو (بی‌ام‌و)، نوتلا، کیندر، ال جی، چین‌چین، افق کوروش، چیچک و… همکاری داشته است. برای آگاهی از نمونه‌کارهای این شرکت می‌توانید اینجا را مشاهده کنید.
شرکت تبلیغاتی لاوان همچنین در زمینه اینفلوئنسر مارکتینگ فعالیت ویژه‌ای دارد و به طور تخصصی کمپین‌های اینفلوئنسر مارکتینگ برای شرکت‌ها را برگزار می‌کند.
برای ارتباط با شرکت لاوان می‌توانید به سایت لاوان مراجعه کنید یا با شماره ۸۸۸۷۰۷۲۲ تماس بگیرید.

شرکت های تبلیغاتی

 • شرکت تبلیغاتی آوانگار

آژانس تبلیغاتی آوانگار در حوزه‌های تولید محتوای دیجیتال، مشاوره بازاریابی و تحقیقات بازار، تولید و طراحی گرافیک و هدایای تبلیغاتی، غرفه‌های نمایشگاهی، تبلیغات محیطی و تبلیغات در رادیو، تلویزیون، سینما و رسانه‌های چاپی فعالیت می‌کند.

 • شرکت تبلیغاتی کانون ایران نوین

یکی از بزرگترین شرکت‌ها در میان شرکت های تبلیغاتی ایران، کانون تبلیغاتی ایران نوین است که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ آغاز کرده است. این شرکت تبلیغاتی بیشتر در حوزه تولید تیزرهای تبلیغاتی و طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغات محیطی فعالیت می‌کند.

 • شرکت تبلیغاتی آیینه تهران ویژن

طراحی و اکران بیلبورد، مهم ترین خدماتی است که شرکت تبلیغاتی آیینه تهران ویژن ارائه می‌دهد.

 • شرکت تبلیغاتی هنر روز

اصلی‌ترین خدماتی که شرکت تبلیغاتی هنر روز به مشتریان خود ارائه می‌دهد تولید تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی و تولید محتوای ویدئویی برای رسانه‌های دیجیتال است. البته این شرکت در سایر زمینه‌های دیجیتال مارکتینگ و طراحی و چاپ نیز فعالیت می‌کند.

 • آژانس تبلیغاتی اشاره

آژانس تبلیغاتی اشاره بیشتر خدماتی مثل ساخت تیزر تبلیغاتی و طراحی کمپین‌های تبلیغاتی محیطی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این آژانس در حوزه تولید محتوای دیجیتال برای رسانه‌های مختلف نیز فعالیت می‌کند.

 • آژانس تبلیغاتی ماکان

شرکت تبلیغاتی ماکان بیشتر در زمینه طراحی سایت و ارسال پیامک تبلیغاتی فعالیت دارد.

 • آژانس تبلیغاتی ساینا

عمده فعالیت شرکت تبلیغاتی ساینا در حوزه ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تبلیغات محیطی است. این شرکت همچنین خدمات مشاوره و تحقیقات بازاریابی، طراحی و چاپ و دیجیتال مارکتینگ را نیز ارائه می‌دهد.

 • آژانس تبلیغاتی راتین

شرکت تبلیغاتی راتین بیشترین تمرکز خود را بر روی سئو گذاشته است.

 

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
سئو و تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو به شکل دوره‌ای در حال تغییر هستند
یوتیوب Youtube محبوب‌ترین سرویس اشتراک گذاری ویدیو لوگوی خود را بروز کرد. در بازآفرینی هویت
به تمام کسانی که تا به امروز در برابر قبول اینکه بازاریابی یک علم پیچیده
برچسب : آژانس تبلیغاتیآژانس مارکتینگبهترین شرکت تبلیغاتیشرکت بازاریابیشرکت تبلیغاتیشرکت های تبلیغاتیطراحی سایتطراحی وب سایتکانون تبلیغاتی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
نتفیلیکس با وجود ظهور رقیب قدرمتندی مانند اپل تی‌ وی…