نیمکت‌های بلند در شهر کپنهاگ میزان آگاهی درباره بالا رفتن سطح آب را بالا می‌برند

شهر کپنهاگ
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

مقامات شهر کپنهاگ، پایتخت دانمارک، تصمیم گرفته اند تا با نصب نیمکت‌هایی بلند و مرتفع در سرتاسر شهر و در مکان‌های عمومی، میزان آگاهی مردم درباره بالا رفتن سطح آب دریا را افزایش دهند. به این ترتیب، دانمارکی‌ها با این کمپین و نصب نیمکت‌هایی بلند در سطح شهر کپنهاگ و با هدف اتخاذ رویکردی جدید در ارتباط با تغییرات آب و هوایی، در برابر بالا آمدن سطح آب دریا مقاومت می‎کنند.

این نیمکت‌های بلند و مرتفع به مردم دانمارک نشان می‌دهند که اگر اکنون اقدام نشود و نتیجه دلخواه به دست نیاید، آینده چگونه خواهد بود. آن‌ها در نقاط مختلف شهر کپنهاگ نصب شده تا همه مردم این کشور آینده را به عینه ببینند.

کمپین تبلیغاتی در شهر کپنهاگ

پایه نیمکت‌ها برای مطابقت با آن چه که سازمان ملل متحد آن را بالا آمدن واقع بینانه سطح آب دریا در سال 2100 می‌داند، بلند شده اند.

در ادامه بر روی یک پلاک نصب شده بر روی نیمکت این متن نوشته شده است: «سیل به بخشی جدا نشدنی از زندگی روزمره ما تبدیل خواهد شد مگر این که شروع به انجام کاری در زمینه تغییر وضعیت آب و هوای محل زندگی خود کنیم. طبق تازه ترین گزارش آب و هوایی دریافتی از سازمان ملل متحد، چنانچه روند گرم شدن زمین در ابعاد بین المللی ادامه یابد، پیش بینی می‌شود که سطح آی دریا‌ها تا قبل از سال 2100 میلادی تا 1 متر افزایش پیدا کند.

بالا رفتن سطح آب دریا

علاوه بر پخش یک آگهی تبلیغاتی، با همکاری شهرداری کپنهاگ، تبلیغات در فضای باز و تبلیغات چاپی نیز انجام شده و یک کمپین تبلیغاتی اینفلوئنسر محور، تیمی متشکل از چند بازیگر، هنرمند، نوازنده و طراح معروف، بیجارکه اینگلس، دست به طراحی و اجرای 15 نیمکت بلند و مرتفع در مکان‌های معروف کپنهاگ زدند.

شرکت پخش «TV 2» دانمارک پشت این کمپین تبلیغاتی با همکاری شهرداری کپنهاگ ایستاده است.

منبع: www.famouscampaigns.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0