شکلات مارس عاری از لبنیات حیوانی

شکلات مارس
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

آیا قصد انتخاب شکلات اسنیکرز محبوب خود را دارید اما در قبال تغییرات آب و هوایی احساس گناه می‌کنید؟ شکلات مارس برای این مشکل راه حل خوبی در نظر گرفته است. این شرکت شکلات سازی شکلات «CO2COA» را ساخته و ارائه داده که نخستین نوآوری در زمینه تولید شکلات دوستدار محیط زیست بدون استفاده از ذره ای لبنیات حیوانی در ایالات متحده آمریکا به شمار می‌رود.

این شکلات دارای گواهینامه «Rainforest Alliance» بوده و چنین گواهینامه ای به شکلاتی، الهام گرفته از لزوم توجه به حفظ محیط زیست، داده می‌شود. در ادامه یقینا شما می‌توانید شکلات تلخی را بخورید که با محیط زیست سازگاری دارد اما نکته جالب اینجاست که در فرایند تهیه و تولید این شکلات شیری ذره ای شیر گاو استفاده نشده است.

شیر مورد نیاز برای تهیه شکلات CO2COA از یک استارتاپ مدرن در عرصه مواد غذایی موسوم به «Perfect Day» مستقر در کالیفرنیا به دست می‌آید که حاصل یک نوع تخمیر خواهد بود. اساسا این عملیات به معنای تکثیر پروتئین‌های لبنی مانند «کازئین» و آب پنیر در سطح دی ان ای برای تولید «پروتئین لبنی با ساختاری شبیه به لبنیات حیوانی» است و به شکلات طعم و بافتی شبیه به شکلاتی می‌دهد که با شیر گاو درست شده است.

شکلات جدید مارس

نکته متمایز و امتیاز خاص شکلات مارس بر دیگر شکلات‌های شیری معمولی این واقعیت است که شکلات CO2COA عاری از ذره ای لاکتوز و کلسترول خواهد بود. به علاوه مارس مدعی است که نسبت به دیگر موارد مشابه و در زمینه تولید لبنیات، طی عملیات تخمیر کمتر از 1 درصد آب و تا 97 درصد گاز‌های کلخانه ای (CO2) کمتری انتشار خواهد یافت.

بیشتر بخوانید:  برای خلاقیت در تبلیغات بیشتر تبهکارانه فکر کنید نه هنرمندانه!

در راستای حفظ محیط زیست، این شکلات‌های تخته ای در بسته‌بندی‌های کاغذی پیچیده شده اند.

در کنار توجه به همه جزئیات زیست محیطی، نزدیکی ملکولی مواد سازنده شکلات به لبنیات حیوانی، باعث شده تا این شکلات جدید مارس حاوی موادی باشد که حساسیت زاست. قیمت تعیین شده برای آن 2 دلار و 39 سنت خواهد بود. شکلات CO2COA مارس برای مدت زمان محدودی در فضای آنلاین در دسترس همگان قرار گرفته و ارسال آن رایگان است.

منبع: www.designtaxi.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0