بستن

بطری نوشابه کوکاکولا را دور نریزید

coca-cola-banner-002

برند کوکاکولا پر‌مصرف‌ترین برند نوشیدنی در دنیا است.
کوکاکولا در راستای حمایت از برنامه توسعه پایدار جهانی و بازیافت محصولات خود دست به پیاده‌سازی یک ایدۀ بسیار جالب زده است.
coca-cola-banner-001
در این طرح که با نام «زندگی دوم» در ویتنام اجرا شده است یک بسته شامل ۱۶ مدل درب بطری وجود دارد که پس از مصرف نوشیدنی درون بطری کوکاکولا می‌توان به آن وصل کرده و کمی سرگرم شد و یا استفادۀ مفید دیگری از آن کرد. دیگر لازم نیست بطری نوشابه کوکاکولا را دور بریزید.
coca-cola-banner-002
با این سرِ بطری‌ها می‌توان کارهای مختلفی کرد، از ساخت تفنگ آب‌پاش بگیرید تا ماژیک، تراش، اسباب بازی، وزنه، اسپری آب و …
coca-cola-banner-003
با هم نگاهی داشته باشیم به تیزری که در مورد زندگی دوم کوکاکولا Coca-Cola 2nd Lives ساخته شده است:

شاید بد نباشد برند‌های وطنی همچون بهنوش، ایستک و … کمی نیز به فکر ایده‌های برای مراقبت از محیط زیست و بازیافت محصولات خود باشند.

برچسب : Coca-Cola 2nd Livesایستکبازیافت محصولاتبرنامه توسعه پایدار جهانیبهنوشکوکاکولامراقبت از محیط زیستنوشابه کوکاکولا
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

2 دیدگاه

  1. مشکلات زیست محیطی ناشی از بطری های نوشابه عامل اصلی تبلیغات سوء شرکتی به نام سودا استریم بر ضد شرکت هایی مثل کوکاکولا و پپسی بود، سودا استریم تولید کننده دستگاهی هست که نوشیدنی های گازدار خانگی تولید می کنه. مجله کسب و کار هاروارد در نسخه اول سال ۲۰۱۴ خود بصورت کامل این ماجرا رو توضیح میده.
    ما در نشر نوین مفتخریم که نسخه فارسی این مجله رو به صورت رایگان در اختیار کاربرانمون میذاریم. البته هنوز فقط نسخه آخر سال ۲۰۱۳ روی سایت قرار گرفته ولی بزودی نسخه های بعدی هم منتشر میشن.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
تماشای مسابقات جام‌جهانی فوتبال برزیل 2014 یکی از پربازدیدترین برنامه‌های…