وقتی طعم واقعی غذا برای همه مهم است

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

FollowFish با هدف ارائه محصولات و مواد اولیه خوراکیِ ارگانیک و طبیعی، این نوید را به مشتریان داده است که محصولات دریایی عرضه شده توسط این شرکت کاملاً طبیعی رشد کرده‌‌اند و عاری از هرگونه تغییراتِ ژنتیکی و آنتی بیوتیک‌های خوراکی شکل گرفته‌اند؛ لذا مصرف‌کننده طمع واقعی غذا را می‌چشد.
محصولات FollowFish از محیط طبیعی تهیه می‌شوند و پرورشی نیستند و دارای کدِ رهگیری مربوط به منطقۀ صید هستند و مشتری می‌تواند با وارد کردن کد رهگیری روی بسته‌بندی محل تولید محصول را در سایت FollowFish ببینند.

در این راستا شرکت FollowFish جهت القای کیفیت محصولات خود به مصرف کنندگان، اقدام به طراحی و چاپ پوسترهای تبلیغاتی با شعار « Follow the true taste. The world’s first pizza with tracking code. » به معنی « طعم واقعی را دنبال کنید. اولین پیتزای دنیا با کد رهگیری »

Followfish-Folge-dem-wahren-Geschmack-1024x726
Followfish-Folge-dem-wahren-Geschmack-2-724x1024
Followfish-Folge-dem-wahren-Geschmack-3-724x1024
Followfish-Folge-dem-wahren-Geschmack-4-724x1024

پیش از این نیز شرکت ال‌جی LG برای معرفی مایکروفرهای خود با ویژگی « حفظ طعم واقعی غذا » تبلیغاتی ارائه کرده بود: « Let your food taste like food » – « اجازه دهید غذایتان طعم غذا بدهد »
در این کمپین نیز با مورد اهمیت قرار دادن کیفیت مواد غذایی پس از پخت، به استعارۀ تبدیل شدن طعم ماهی به لاستیک، گوشت به دمپایی ابری و گوشت خوک به پاک‌کن اشاره شده است:
LG-Fish-1024x682
LG-Cow-1024x682
LG-Pig-1024x682

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0
بیشتر بخوانید:  کمپین تبلیغاتی هیوندای با تاکید بر روی حفظ محیط زیست