عطر اکبری: با یک چهره بی احساس برنده بازی شوید

عطر اکبری

با الهام گرفتن از عطر‌های سلطنتی ایران باستان و افزودن چاشنی دنیای مدرن به آن، شور و شوق فراوان و کار با موادی با بالا ترین کیفیت ممکن، عطر‌هایی تحت عنوان «عطر اکبری» ساخته شده که با هر بار استفاده به فرد احساس شادی و پرستیژ دست می‌دهد. با این عطر نه تنها بویی منحصر به فرد پیدا خواهید کرد بلکه در ذهن همه ماندگار خواهید شد.

برند عطر اکبری

ایران با بیش از 2500 سال قدمت تاریخی، سرزمین شعر، ادبیات و البته عطر و رایحه‌های مطبوع و دلنشین است. ابتدا پادشاهان و ملکه‌ها با عطر و بوی عود و عنبر به ابراز وود به یکدیگر می‌پرداختند. حدود 1400 سال پس از آن زکریای رازی با کشف الکل، انقلابی در صنعت عطرسازی به وجود آورد.

مطالعه بیشتر: عطر با رایحه بنزین

قرن‌ها پس از آن وقایع، خانه عطر اکبری برای القای رایحه‌های سحرامیز ایران باستان، به همت استادان طراحی عطر‌های خاص در خاورمیانه و عطرسازان برتر و بزرگ دنیا در اروپا، افتتاح شد. مواد سازنده این عطر‌ها را رایحه عود به دست آمده از هند و کامبوج، رایحه چوب درخت سدر به دست آمده از آمریکا و مراکش، رایحه ترنج به دست آمده از ایتالیا، رایحه اسطوخودوس به دست آمده از فرانسه، رایحه ملکه ادویه جات یعنی زعفران به دست آمده از ایران و رایحه گل رز به دست آمده از بلغارستان، تشکیل می‌دهد. در نهایت عطر اکبری به لطف آخرین تکنولوژی ایتالیایی موجود در سرزمین رز و رنگین کمان یعنی بلغارستان تولید و بسته بندی می‌شود.

پرفیوم اکبری

خانه عطر اکبری اینجاست تا با شاهکار‌های خود، شما را به سرزمین عجیب ترین رایحه‌ها ببرد. در این فضای سحر انگیز می‌توانید خود را با بوی مطبوع عطر‌های اکبری بیان کنید. عطر اکبری در کنار شماست تا محصولی دلربا در شان پادشاهان و ملکه‎‌ها را به شما تقدیم کند.

فلسفه عطر اکبری

در دنیایی که همه سعی می‌کنند مورد تایید دیگران قرار بگیرند، عطر اکبری معتقد است که تنها راه منحصر به فرد بودن این است که خودتان باشید. با انتخاب یک عطر مناسب، با امضای خود در همه جا حضور پیدا خواهید کرد.

ماموریت برند عطر اکبری

Akbari Perfume

ماموریت ما ایجاد رایحه‌های بسیار مطبوع و قابل توجه و در عین حال تولید محصولاتی با کیفیت بالاست. تولید عطری با بیشترین غلظت ممکن، باعث می‌شود در بین دیگران جایگاهی متمایز پیدا کرده و احساس کنید که پادشاه یا ملکه هستید. هر بار استفاده از عطر‌های اکبری، شما را مجذوب خود خواهد کرد.

در آگهی تبلیغاتی عطر اکبری، بر روی این نکته تاکید خواهد شد که فقط با چهره ای بی احساس و البته استفاده از عطر‌های جذاب و منحصر به فرد این برند می‌توان برنده بازی بود.

منبع: www.adsoftheworld.com و www.akbariperfume.com