فروشگاه اپل هک می شود!

فروشگاه اپل
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

یک شرکت خرده فروشی متخصص در زمینه وسایل الکتریکی تعمیر شده به نام «Refurb» در قالب یک کمپین تبلیغاتی فروشگاه اپل را هک می‌کند. این برند فروشنده گوشی‌های هوشمند تعمیر شده نمایشگر‌های فروشگاه اپل را هک کرد تا به ترویج فناوری پایدار تر و حافظ محیط زیست بپردازد.

در راستای راه اندازی این کمپین تبلیغاتی جدید، وبسایت خرید و فروش الکترونیکی «Back Market» یک ربات ایجاد کرد تا از طریق شبکه «Airdrop» به آیفون، آیپد و مک بوک‌های موجود در فروشگاه اپل پیام بفرستد.

از جمله این پیام‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: «عجله کنید! محصولات فروشگاه ظاهرا از امنیت بالایی برخوردار نیستند»، «اینک زمان تعمیر و بازسازی فرا رسیده است، مدلی ارزان تر با خاصیت کمک به حفظ محیط زیست تقدیم به شما»

در نهایت یک لینک پاپ آپ مشتریان را به سوی یک فروشگاه و خرده فروشی مخصوص وسایل الکتریکی تعمیر شده هدایت خواهد کرد. پدیده هک کردن گوشی‌ها و گجت‌های اپل در سه شهر بزرگ لندن، برلین و پاریس رخ داد.

مطالعه بیشتر: آگهی تبلیغاتی اپل برای کریسمس

در این راستا گوشی تلفنی که این پیام هشدار دهنده را ارسال کرده بود، با دقت فراوان داخل یک بطری آبی که بر روی دوچرخه ای خارج از فروشگاه اپل رها گردید، قرار داده شد. این آگهی تبلیغاتی با امید به تغییر نگرش مردم نسبت به گوشی‌های تلفن تعمیر و بازسازی شده و خرید‌هایی با محوریت توجه به حفظ محیط زیست برنامه ریزی و اجرا شد.

بیشتر بخوانید:  4 فرایند تجارت الکترونیک برای سال 2022

در این ویدئوی تبلیغاتی، واکنش‌های مثبت افرادی را می‌بینیم که می‌گویند شیرین کاری اخیر باعث شده تا نظرشان تغییر کند. این حرکت جسورانه با مشارکت Back Market و آژانس تبلیغاتی «Marcel Agency»، یقینا در صدد است تا کاری کند افراد در آینده آگاهانه تر از قبل درباره خرید‌های خود در حوزه فناوری مدرن بیندیشند.

منبع: www.famouscampaigns.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0