بستن
بازاریابی

فروشگاه اینترنتی آمازون فروشگاه فیزیکی کتاب راه انداخت

فروشگاه اینترنتی آمازون با هدف فروش کتاب به شکل اینترنتی در سال ۱۹۹۴ شروع کار کرد و حالا به‌عنوان غول فروش آنلاین در سراسر دنیا شناخته می‌شود. فروشگاه اینترنتی آمازون جایی بود که فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در دنیا متحول کرد. از فروش اینترنتی کتاب بگیرید تا دستگاه کتابخوان کیندل Kindle و تبلت‌ها و گوشی هوشند Fire.

حال پس از ۲۱ فروش اینترنتی، آمازون اولین فروشگاه فیزیکی خود را در شهر سیاتل آمریکا راه‌اندازی کرد. فروشگاه کتاب‌های آمازون Amazon Books نام گرفته است که علاوه بر فروش فیزیکی کتاب، محصولات الکترونیکی مرتبط همانند کیندل، فایر تی‌وی، اکو و … نیز ارائه می‌شود.
3_FINAL_WTEXT._V289768024_.0
اما شاید بتوان گفت این فروشگاه کتاب منحصر‌به‌فردترین کتاب‌فروشی در دنیا به شکل فیزیکی باشد، ساختار متمایز و متفاوت چیدمان کتاب‌ها در این کتاب‌فروشی با توجه به میزان فروش و محبوبیت در فروش اینترنتی است و همچنین بر اساس بازخوردهای مندرج در وب‌سایت Goodreads طبقه‌بندی و نمایش داده می‌شوند.

برخلاف اکثر کتاب‌فروشی‌ها در آمازون شما تمام جلد کتاب را می‌توانید ببینید به همراه نظر یکی از خریداران آن کتاب که جلوی آن قرار داده شده است. جالب است که بدانید این کتاب‌فروشی فیزیکی آمازون همانند فروشگاه اینترنتی هر روز هفته باز است.
2_FINAL_WTEXT._V289768024_.0

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
پس از دغدغه مشتریان ایرانی بابت اطمینان از خرید آنلاین که در دهه پیش توسط
مارک لور Marc Lore مدیر بخش تجارت الکترونیک فروشگاه زنجیره‌ای والمارت Walmart در آمریکا می‌
به دنبال رشد سریع استفاده از اینترنت در ایران، مردم شروع به اعتماد به خریدهای
برچسب : راه‌اندازی فروشگاه فیزیکیفرهنگ کتابفروشگاه اینترنتیفروشگاه اینترنتی آمازونفروشگاه کتابکتاب فروشی آمازون
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
برای اجرای پروژه‌های موفق در حوزه دیجیتال مارکتینگ نیاز توجه…