فروشگاه اینترنتی آمازون فروشگاه فیزیکی کتاب راه انداخت

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

فروشگاه اینترنتی آمازون با هدف فروش کتاب به شکل اینترنتی در سال 1994 شروع کار کرد و حالا به‌عنوان غول فروش آنلاین در سراسر دنیا شناخته می‌شود. فروشگاه اینترنتی آمازون جایی بود که فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در دنیا متحول کرد. از فروش اینترنتی کتاب بگیرید تا دستگاه کتابخوان کیندل Kindle و تبلت‌ها و گوشی هوشند Fire.

حال پس از 21 فروش اینترنتی، آمازون اولین فروشگاه فیزیکی خود را در شهر سیاتل آمریکا راه‌اندازی کرد. فروشگاه کتاب‌های آمازون Amazon Books نام گرفته است که علاوه بر فروش فیزیکی کتاب، محصولات الکترونیکی مرتبط همانند کیندل، فایر تی‌وی، اکو و … نیز ارائه می‌شود.
3_FINAL_WTEXT._V289768024_.0
اما شاید بتوان گفت این فروشگاه کتاب منحصر‌به‌فردترین کتاب‌فروشی در دنیا به شکل فیزیکی باشد، ساختار متمایز و متفاوت چیدمان کتاب‌ها در این کتاب‌فروشی با توجه به میزان فروش و محبوبیت در فروش اینترنتی است و همچنین بر اساس بازخوردهای مندرج در وب‌سایت Goodreads طبقه‌بندی و نمایش داده می‌شوند.

برخلاف اکثر کتاب‌فروشی‌ها در آمازون شما تمام جلد کتاب را می‌توانید ببینید به همراه نظر یکی از خریداران آن کتاب که جلوی آن قرار داده شده است. جالب است که بدانید این کتاب‌فروشی فیزیکی آمازون همانند فروشگاه اینترنتی هر روز هفته باز است.
2_FINAL_WTEXT._V289768024_.0

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0