بستن

فهرست صد شرکت برتر ایران در سال ۱۳۹۳

imi100-1

imi100-1
سازمان مدیریت صنعتی نتایج رتبه‌بندی صد شرکت برتر ایران در سال ۱۳۹۳ را منتشر کرد. ۱۰۰ شركت برتر ايران از نظر شاخص ميزان فروش رتبه‌بندی و معرفی می‌شوند.

این رتبه‌بندی که بر اساس گزارش مالی سال ۱۳۹۲ شرکت‌ها بدست می‌آید نتایج جالبی را در بر داشته است:
جمع فروش صد شرکت برتر ایران در سال ۱۳۹۳ عددی معادل ۵۲۸/۲۳۰ میلیارد تومان است که نسبت به سال ۱۳۹۲ نزدیک به ۵۰ درصد رشد نشان می‌دهد.
بیشترین میزان فروش مربوط به شركت پالايش نفت بندرعباس است که در سال گذشته در رتبه سوم قرار داشت. فروش این شرکت ۳۸ برابر صدمین شرکت در فهرست است.
bishtarin-foroosh
در بین ده شرکت اول، این شرکت‌های نفتی و بانک‌های خصوصی هستند که می‌درخشند و از دیگر صنایع مختلف داخلی بجز شرکت ایران خودرو، خبری نیست.
همچنین با توجه به این آمار و ارقام جمع فروش پانزده شرکت اول نیمی از کل فروش فهرست را در بر می‌گیرد.

بیشترین ارتقاء رتبه در این گزارش مربوط به شركت گروه ارزش آفرينان پاسارگاد (هولدينگ) است که نسبت به سال گذشته ۵۴ رتبه صعود را داشته است و هولدینگ بانک دی با ۵۳ و شرکت اعتباری کوثر مرکزی با ۴۲ رتبه صعود در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.
bishtarin-sood
بیشترین میزان رشد فروش نسبت به سال مالی گذشته مربوط به هولدینگ بانک دی با رشد ۲۷۰ درصدی و پس‌از آن هولدینگ پاسارگاد با رشد ۲۶۱ و هولدینگ نفت و گاز پارسیان با رشد ۲۶۰ درصدی است.
bishtarin-arzesh
arzesh
می‌توانید فهرست صد شرکت برتر ایران را در وب‌سایت سازمان مدیریت صنعتی مشاهده کنید.
در صورت تمایل فایل پاورپوینت گزارش خلاصه نتایج را دریافت کنید.

برچسب : 100 شرکت برتررتبه‌بندی صد شرکت برتر ایرانسازمان مدیریت صنعتیشركت پالايش نفت بندرعباسشركت گروه ارزش آفرينان پاسارگادشرکت اعتباری کوثر مرکزیشرکت های برتر ایرانصد شرکت برتر ایرانصد شرکت برتر سال 93هولدینگ بانک دیهولدینگ پاسارگاد
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

3 دیدگاه

  1. باسلام وخسته نباشید
    با خواندن این مطالب اطلاعاتم ازقبل بالا تر رفت باز هم ازاین قبیل مطالب بگذارید باتشکر ??☺

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
معمولاً وقتی نام از بی‌ام‌دابلیو BMW در یک کمپین تبلیغاتی…