فهرست محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام – بهمن 1396

در حال حاضر و بر طبق آخرین آمار رسمی، تعداد کاربران ایرانی فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش از 24 میلیون نفر است و از این لحاظ ایران رتبه هفتم را در بین دیگر کشورهای در حال استفاده از اینستاگرام به خود اختصاص داده است. اما همانطور که حتما میدانید سرویس تبلیغات رسمی در اینستاگرام در ایران قابل استفاده نیست به همین علت صفحات با فالوور زیاد، اینفلوئنسرها و سلبریتی‌ها می‌توانند از صفحه شخصی خود درآمد بیشتری را نسبت به دیگر کشورها کسب کنند. طبق جدیدترین بررسی انجام شده توسط آیمارکتور در بهمن ۱۳۹۶، مهناز افشار با داشتن بیش از 6.6 میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام در مقایسه با مرداد همین سال با افزایش 500 هزار فالوور جدید روبرو بوده است و رده اول را در بین محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام دارد.

بعد از مهناز افشار این بار رامبد جوان توانسته است با رشد نسبتا خوبی جایگاه دوم را در این فهرست از آن خود کند و با بیش از 6.2 میلیون فالوور بالاتر از بهنوش بختیاری قرار بگیرد. این سه هنرمند در بخش سلبریتی‌های 6 میلیون فالووری جای دارند.

اما بعد از این سلبریتی‌ها در بخش محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی با 5 میلیون فالوور، به ترتیب الناز شاکردوست، سحر قریشی، ترانه علیدوستی، محمدرضا گلزار و بهنوش بختیاری قرار دارند.
محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام
در این میان به جز مهناز افشار و رامبد جوان که توانسته در این فاصله زمانی بیش از 500 هزار دنبال کننده به پیج خود اضافه کنند، ساره بیات هم 400 هزار فالوور را به پیج خود اضافه کرده است.

راهنمای نمودار:
اعداد را در هزار ضرب کنید.
جهت مشاهده اطلاعات بیشتر روی نوار هر سلبریتی حرکت کنید.

Chart by Visualizer

انتخاب سلبریتی در این فهرست بر اساس فعالان حوزهای مختلف ار جمله فرهنگ، هنر و ورزش در ایران است. قابل توجه است که در این فهرست سلبریتی‌های که بیش‌از یک میلیون فالوور دارند، اعلام می‌شوند.