فوتبال زنان | یورو 2022؛ همه چیز از یک رزرو ساده شروع می شود

فوتبال زنان

وبسایت رزروهتل «Booking.com» در اگهی تبلیغاتی خود عشق به مسابقات فوتبال را در جریان جام قهرمانان یوفا موسوم به «یورو 2022 زنان» به تصویر می‌کشد. در قالب این آگهی تبلیغاتی همه چیز با رزرو هتل شروع می‌شود.

وبسایت رزرو هتل Booking.com با ساخت و انتشار یک آگهی تبلیغاتی دو دقیقه ای به مناسبت برگزاری مسابقات فوتبال یورو 2022 فوتبال زنان دست به یک همکاری چند ساله با یوفا (اتحادیه فوتبال اروپا) زد.

مطالعه بیشتر: تبلیغات مسابقات یورو 2021

آگهی تبلیغاتی «همه چیز با یک رزرو ساده شروع می‌شود» از نگاه یک فوتبالیست جوان روایت خواهد گردید. ارتقاء سطح مهارت‌های این فوتبالیست‌‌های جوان با هزینه‌های زیادی همراه است که از آن جمله می‌توان به کبودی، ضربات مختلف و تمرین‌های زیاد در اواخر شب اشاره نمود. در این راستا دیدار با مادر در محل کار و تمرین به یک جلسه تمرین فی‌البداهه تبدیل می‌شود. رشد و ترقی در زمینه مهارت‌های فوتبالی و ضربه با پا منجر به ثبت لحظه ای مهم در زمین بازی خواهد شد. در زمین مسابقه فقط این بازیکن، توپ و دروازه بان است که اهمیت دارند. چنانچه شوتی زده شد و گلی به ثمر نرسید، موجی از نا امیدی به سراغ بازیکن خواهد آمد. روز بعد، مادر این بازیکن جوان هتل رزرو کرده و در سفر به جام یورو 2022 فوتبال زنان، دخترش همراه او می‌شود. در آن‌جا نگاه این فوتبالیست جوان با ورزشکار مورد علاقه خود تلاقی یافته و تازه در این لحظه مخاطب متوجه می‌شود که این بازیکن جوان و با استعداد یک دختر است.

مطالعه بیشتر: نوستالژی تیم های حاضر در جام جهانی 2014

به گفته سلما احمد، مدیر خلاقیت آژانس تبلیغاتی «adam&eveDDB»، بسیاری از جوانان به فعالیت‌های خاصی علاقه دارند اما اگر الگوی مناسبی برایشان تعریف نشده باشد، میل به موفقیت در این زمینه خاص در آن‌ها از بین خواهد رفت. بنابراین برای مدیران و کارمندان آژانس تبلیغاتی adam&eveDDB، نشان دادن قدرت نفوذ و نقش پر رنگ الگو‌ها در صحنه جهانی مهم بود. در این مورد خاص، ورزشکاران بزرگ و موفقی که در یورو 2022 شرکت می‌کنند، الگوی میلیون‌ها دختر جوانی به شمار می‌روند که رویای تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای را در سر می‌پرورانند.

منبع: musebycl