امکان هوشمند فولکس واگن در یک پوستر هوشمندتر Volkswagen

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شرکت خودروسازی فولکس واگن Volkswagen برای معرفی سیستم هوشمند جدید محصولات خود دست به یک ابتکار ساده ولی کاملاً هوشمندانه زده است.

امکان جدید ماشین‌های فولکس واگن با کنترل فاصله مطمئن بین خودروها از حوادث ناگوار جلوگیری می‌کند.

حال Volkswagen با کمپین تبلیغاتی به نام « حفظ کردن فاصله مطمئن Keep a friendly distance » با یک پوستر ساده با تشبیه این موضوع و استعاره از جنگ بین برندهایی که با هم رقابت می‌کنند این فاصله را به خوبی و به شکلی دوست‌داشنتی نمایش داده است.

همان‌طور که در ویدئو بالا می‌توانید ببینید با مشاهده این پوستر و جملۀ استفاده شده از آن، در ابتدا باعث جلب نظر مخاطب می‌شود و در نگاه بعدی و مشاهدۀ لوگوی فولکس واگن حس کنجکاوی مخاطب تحریک شده و ضربه نهایی وارد می‌شود؛ یعنی مخاطب را به فکر وا می‌دارد و همین موضوع پیام اصلی را می‌رساند.
کمپین تبلیغاتی فولکس واگن حفظ کردن فاصله مطمئن Keep a friendly distance 5
کمپین تبلیغاتی فولکس واگن حفظ کردن فاصله مطمئن Keep a friendly distance 1
کمپین تبلیغاتی فولکس واگن حفظ کردن فاصله مطمئن Keep a friendly distance 2
کمپین تبلیغاتی فولکس واگن حفظ کردن فاصله مطمئن Keep a friendly distance 3کمپین تبلیغاتی Volkswagenحفظ کردن فاصله مطمئن Keep a friendly distance 4

درباره فولکس واگن ( VolksWagen ) بیشتر بدانیم

شرکت فولکس‌ واگن در سال ۱۹۳۷ توسط جبهه کارگری آلمانی حزب نازی تأسیس شد.

در اوایل دهه ۱۹۳۰ میلادی خودروهای موجود در کشور آلمان بیشتر خودروهای لوکس و گران‌قیمت بودند و یک فرد متوسط در جامعه آلمان به زحمت می‌توانست برای خود خودرو خریداری کند.

این فضای خالی در بازار خودرو آن زمان آلمان باعث شد که بسیاری از خودروسازان، به صورت مستقل، پروژه «خودروی مردم» را آغاز کنند.

که از آن جمله می‌توان مرسدس ۱۷۰اچ را نام برد. در سال ۱۹۳۳ در حالی که تمام پروژه‌های مستقل در حال پیگیری بودند و برخی به نتایج خوبی نیز رسیده بودند.

بیشتر بخوانید:  تبلیغات جذاب بدون حضور محصول در آن و 4 نمونه جدید

آدولف هیتلر رسماً از تأسیس پروژه «خودروی مردم» حمایت شونده توسط حزب نازی پرده برداشت.

هدف این پروژه تولید خودرویی بود که توانایی حمل دو فرد بزرگسال و سه کودک را داشته باشد و بیشتر مردم توانایی خرید آن را نیز داشته باشند.

منبع تاریخچه : ویکی پدیا

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0