بستن

امکان هوشمند فولکس واگن در یک پوستر هوشمندتر Volkswagen

volkswagen-keep-a-friendly-distance-600-13430

شرکت خودروسازی فولکس واگن Volkswagen برای معرفی سیستم هوشمند جدید محصولات خود دست به یک ابتکار ساده ولی کاملاً هوشمندانه زده است.

امکان جدید ماشین‌های فولکس واگن با کنترل فاصله مطمئن بین خودروها از حوادث ناگوار جلوگیری می‌کند.

حال فولکس واگن Volkswagen با کمپین تبلیغاتی به نام « حفظ کردن فاصله مطمئن Keep a friendly distance » با یک پوستر ساده با تشبیه این موضوع و استعاره از جنگ بین برندهایی که با هم رقابت می‌کنند این فاصله را به خوبی و به شکلی دوست‌داشنتی نمایش داده است.

همان‌طور که در ویدئو بالا می‌توانید ببینید با مشاهده این پوستر و جملۀ استفاده شده از آن، در ابتدا باعث جلب نظر مخاطب می‌شود و در نگاه بعدی و مشاهدۀ لوگوی فولکس واگن حس کنجکاوی مخاطب تحریک شده و ضربه نهایی وارد می‌شود؛ یعنی مخاطب را به فکر وا می‌دارد و همین موضوع پیام اصلی را می‌رساند.
کمپین تبلیغاتی فولکس واگن حفظ کردن فاصله مطمئن Keep a friendly distance 5
کمپین تبلیغاتی فولکس واگن حفظ کردن فاصله مطمئن Keep a friendly distance 1
کمپین تبلیغاتی فولکس واگن حفظ کردن فاصله مطمئن Keep a friendly distance 2
کمپین تبلیغاتی فولکس واگن حفظ کردن فاصله مطمئن Keep a friendly distance 3
کمپین تبلیغاتی فولکس واگن حفظ کردن فاصله مطمئن Keep a friendly distance 4

برچسب : Keep a friendly distancevolkswagonآپشن هوشمند فولکس واگنایده خلاقانهبرندهای رقیببیلبورد خلاقانهتبلیغات چاپی و پوستردعوت به دوستیکمپین تبلیغاتیماشین‌های فولکس واگن
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
امروزه حضور در شبکه‌های اجتماعی از محبوبترین فعالیت‌هایی است که…