بستن
تبلیغاتموضوع

فولکس واگن : یک زاویه دید کافی نیست!

volks-wagen-banner

«یک زاویه دید کافی نیست!» شعار تبلیغاتی است که شرکت اتومبیل‌سازی فولکس واگن برای طرح‌های جدید خود در نظر گرفته است. این شعار بیانگر ویژگی جدیدی است به نام Volkswagen 360 Area View Camera که دوربین‌هایی با زاویه دید ۳۶۰ درجه در خودرو تعبیه شده است.

در تبلیغ زیر مشاهده می‌کنید که پسر بچه در آغوش پدرش است ،اما چون صورت کودک و پدرش در یک راستا قرار گرفته، در نگاه اول مخاطب فکر می‌کند یک صورت را می‌بیند، اما صورت کودک مقابل صورت پدرش قرار گفته است. این طرح و مابقی آن‌ها خطای دید را نشان می‌دهد که به واسطۀ زاویه دید محدود انسان اتفاق می‌دهد.
boy_vw_areaview_aotw
baby_vw_areaview_aotw
dog_vw_areaview_aotw
تصاویر گرافیکی و عکس‌ها در تبلیغات همیشه حرف اول را می‌زنند. همان جملۀ معروف که یک عکس می‌تواند بهتر از چند جمله باشد.البته شعار تبلیغاتی مؤثر نیز نقش مهمی در معرفی خصوصیت بارز محصول دارد.
عکس‌ها با هدف بهتر دیده‌شدن اجسام تهیه شده‌اند. این خصوصیت بارز اتومبیل فولکس است، یعنی دیدن اجسام از آیینۀ ماشین در زوایای مختلف که در واقع تکمیل کنندۀ ضعف بزرگ آینه‌های خودرو به‌هنگام رانندگی است و ویژگی Volkswagen 360 Area View Camera آن را حل کرده است.

آژانس تبلیغاتی DDB, Barcelona اسپانیا با مدیریت Aldo Ferretto این تبلیغ را طراحی کرده‌اند و عکاس این پروژه Befree studio است که عکاسی تخصصی اتومبیل را انجام می‌دهد.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
فولکس واگن در کمپینی به نام " مشاهده غیرممکن Impossible View " به مخاطب یادآوری
این روزها خودروها دیگر به ویژگی‌های معمول خود مثل طراحی، حجم موتور، سرعت و ...
پیت بلک‌شاو Pete Blackshaw در رابطه با جذب و نگهداری مشتری، کمپانی‌های زیادی را بررسی
برچسب : Volkswagen 360 Area View Cameraتبلیغات فولکس واگنزاویه دیدشعار تبلیغاتی فولکس واگنفولکس واگن
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

1 دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
جیپ برای تبلیغ خودروی جدید گرند چروکی 2014 خود از…