فیسبوک و اینستاگرام به تولید کنندگان محتوا جایزه می‌دهند

فیسبوک و اینستاگرام به تولید کنندگان محتوا جایزه می‌دهند | آیمارکتور
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

مدیر عامل فیسبوک، مارک زاکربرگ در قالب یک پست در فیسبوک اعلام کرد که این غول رسانه‌های اجتماعی در طول سال 2022 بیش از یک میلیارد دلار به تولید کنندگان محتوا در فیسبوک و اینستاگرام جایزه می‌دهد.

سرمایه گذاری جدید شامل یک سری برنامه‌های پاداش محور خواهد شد که حین استفاده از ابزار‌های مختلف فیسبوک و اینستاگرام برای ایجاد برخی نقاط عطف به تولید کنندگان محتوا اعطاء می‌گردد. در ادامه بودجه ای برای تولید کنندگان محتوا فراهم خواهد شد تا بیش از پیش به تولید محتوا بپردازند.

بیشتر بخوانید : تولید محتوا در اینستاگرام

به گزارش وبسایت خبری Variety، فیسبوک قصد دارد تابستان امسال با راه اندازی یک بخش ویژه در این شبکه اجتماعی، در مورد پاداش‌های مدون و شرایط دریافت آن‌ها اطلاعات کسب کنند. از هم اکنون، پاداش‌ها فقط با دعوت در دسترس هستند.

فیسبوک و اینستاگرام به تولید کنندگان محتوا جایزه می‌دهند | آیمارکتور

فیسبوک، پاداش می‌دهد

 تولید کنندگان محتوای ویدئویی در صورت تمایل به دریافت پاداش می‌توانند اجازه تبلیغات در جریان پخش برنامه را به فیسبوک داده و سپس منتظر دریافت آن بمانند. این پلتفرم برنامه «Stars Challenges» را برای سازندگان بازی توسعه می‌دهد. کاربران نرم افزار می‌توانند در سه ماه آینده به دلیل رسیدن به نقطه عطفی خاص در این سیستم عامل، پاداش ماهیانه دریافت کنند.

در مورد اینستاگرام، کاربران منتخب می‌توانند با ثبت نام در تبلیغات IGTV، پاداش مناسبی را دریافت کنند. به این ترتیب کاربران می‌توانند سهمی از درآمد حاصل از تبلیغات حین تولید محتوا را به دست آورند.

بیشتر بخوانید : با دیجیتال مارکتینگ ، تبلیغات دیجیتال و سئو مارکتینگ بیشتر آشنا شوید.

در ادامه طرح آزمایشی Instagram Live هم اکنون در 11 کشور مختلف در سرتاسر جهان اجرا شده و در دسترس تولید کنندگان محتواست. با رسیدن به نقاط عطف و یک سری نشان‌های خاص و مشخص حین پخش زنده، بر حجم این پاداش‌های زنده افزوده خواهد شد.

تابستان امسال، Instagram Reels به عنوان رقیبی بزرگ برای Tik Tok، پاداشی جدید برای تولید کنندگان محتوا در نظر گرفت. طی چند هفته آینده، از تولید کنندگان محتوا دعوت می‌شود تا در قالب یک برنامه پاداش محور از Reels بخشی از مبلغ پرداختی به شرکت را دریافت کنند.

بیشتر بخوانید : اسنپ یا تپسی ؟ فیلیمو یا نماوا ؟ 

زاکربرگ در ادامه گفت: «ما می‌خواهیم بهترین بستر‌ها را برای میلیون‌ها تولید کننده محتوا به وجود بیاوریم تا زندگی خود را تامین کنند بنابراین مشغول تدوین و اجرای برنامه‌های جدید برای سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری و اعطای پاداش به تولید کنندگان محتوای عالی و تمام عیار در فیسبوک و اینستاگرام تا سال 2022 هستیم. سرمایه گذاری بر روی تولید کنندگان محتوا برای فیسبوک چیز جدیدی نیست اما من خوشحالم که به مرور این کار را توسعه می‌دهم.»

 

منبع : www.designtaxi.com