فیس بوک ماهانه 3.2 میلیارد کاربر فعال دارد!

فیس بوک

بیش از 3میلیارد کاربر فعال در فیس بوک‌‌!

بین تمامی اپلیکیشن‌های شبکه اجتماعی، فیس بوک اکنون بیش از 3 میلیارد کاربر فعال دارد که این کاربران به عنوان کسی که در یکی از اپ‌های: اینستاگرام، فیس بوک، مسنجر و واتس‌اپ، ثبت نام یا از طریق اپلیکیشن موبایل، دسکتاپ یا وبسایت در 30 روز گذشته بازدید می‌کند، تعریف شده است.

فیس بوک از سال 2019 این داده‌ها را به اشتراک گذاشت و آمار کاربران جدید را در سال 2017 و 2018 برای مسنجر و اینستاگرام منتشر نکرده است.

نمودار زیر آخرین اطلاعات موجود در مورد تعداد افرادی را که از هر یک از اپلیکیشن‌های پیام رسانی فیس بوک استفاده می‌کنند نشان می‌دهد، در حالی که پلت فرم نامی شرکت همچنان کاربران فعال ماهانه بیشتری دارد و در صدر این نمودار قرار گرفته است.

فیس بوکالبته، این آمار در ایران متفاوت است و با توجه به نمودار زیر، تعداد کاربرانی که در ایران از فیس بوک استفاده می‌کنند 16.94% و تعداد کاربران ایرانی اینستاگرام 23.53% می‌باشد.

فیس بوک

شرکت دیجیتال مارکتینگ لاوان آماده ارائه خدمات مختلف در حوزه تبلیغات دیجیتال از جمله تبلیغات در گوگل، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام، اینفلوئنسر مارکتینگ است، برای مشاوره با ۸۸۸۷۰۷۲۲ تماس بگیرید.