فیس بوک

فیس بوک ماهانه ۳.۲ میلیارد کاربر فعال دارد!

زمان مطالعه < 1 دقیقه514۰

بیش از ۳میلیارد کاربر فعال در فیس بوک‌‌!

بین تمامی اپلیکیشن‌های شبکه اجتماعی، فیس بوک اکنون بیش از ۳ میلیارد کاربر فعال دارد که این کاربران به عنوان کسی که در یکی از اپ‌های: اینستاگرام، فیس بوک، مسنجر و واتس‌اپ، ثبت نام یا از طریق اپلیکیشن موبایل، دسکتاپ یا وبسایت در ۳۰ روز گذشته بازدید می‌کند، تعریف شده است.

فیس بوک از سال ۲۰۱۹ این داده‌ها را به اشتراک گذاشت و آمار کاربران جدید را در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ برای مسنجر و اینستاگرام منتشر نکرده است.

نمودار زیر آخرین اطلاعات موجود در مورد تعداد افرادی را که از هر یک از اپلیکیشن‌های پیام رسانی فیس بوک استفاده می‌کنند نشان می‌دهد، در حالی که پلت فرم نامی شرکت همچنان کاربران فعال ماهانه بیشتری دارد و در صدر این نمودار قرار گرفته است.

فیس بوکالبته، این آمار در ایران متفاوت است و با توجه به نمودار زیر، تعداد کاربرانی که در ایران از فیس بوک استفاده می‌کنند ۱۶.۹۴% و تعداد کاربران ایرانی اینستاگرام ۲۳.۵۳% می‌باشد.

فیس بوک

شرکت دیجیتال مارکتینگ لاوان آماده ارائه خدمات مختلف در حوزه تبلیغات دیجیتال از جمله تبلیغات در گوگل، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام، اینفلوئنسر مارکتینگ است، برای مشاوره با ۸۸۸۷۰۷۲۲ تماس بگیرید.

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/nieNL

841 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند