فیلم با من حرف بزن Talk to me فیلم ترسناک و فلسفی + لینک دانلود بدون سانسور

فیلم با من حرف بزن talk to me
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 5

در فیلم جذاب با من حرف بزن، زن جوان غمگینی تحت طلسم یک موجود ناشناخته خطرناک قرار می‌گیرد. فیلم Talk to Me، فیلمی در ژانر ترسناک پر از اتفاقات مختلف است. در فیلم با من حرف بزن بازیگرانی معروفی مانند سوفی وایلد Sophie Wilde نقش آفرینی می‌کنند. این بازیگران با بازی زیبای خود باعث جذابیت بیشتر فیلم می‌شوند.

داستان فیلم با من حرف بزن

فیلم با من حرف بزن اولین فیلم معروف دو برادر فیلم ساز استرالیایی، یعنی دنی فیلیپو Danny Philippou و مایکل فیلیپو Michael Philippou است. این فیلم یک فیلم در ژانر ترسناک و هیجانی است و داستان فقدان مادر یک دختر نوجوان را روایت می‌کند.

نتیجه این ترکیب جدید، یک فیلم بسیار غمناک است که هیچ مقدار صحنه های وحشت آور و پر از خون و خون ریزی نمی‌توانند آن را توصیف کنند.

این فیلم داستان دختر نوجوانی را روایت می‌کند که مادر خود را از دست داده و از لحاظ عاطفی از پدر خود فاصله گرفته است.

میا خلا عاطفی فقدان خانواده را به واسطه دوستان خود پر می‌کند. دوستان میا برخلاف او که شخصیتی آرام دارد، افرادی جویای هیجان و ماجراجو هستند. میا که به دلیل این تفاوت احساس تعلق نمی‌کند، به دنبال راهی برای جا گرفتن در جمع این دوستان است. موقعیت ثابت کردن جرئت و شجاعت میا، در یک پارتی برای او فراهم می‌شود.

در این پارتی، یک دست قطع شده وجود دارد که ظاهراً متعلق به یک فرد مرده است.

قانون این بازی ساده است، تنها کافیست آن دست را بگیرید و بگویید “با من حرف بزن” و بدین طریق یک روح ظاهر می‌شود. پس از آن در صورتی که به اندازه کافی شجاع باشید که او را به بدن خود دعوت کنید، روح شما را تسخیر می‌کند. تسخیر بدن فرد توسط روح مرحله آسان کار است. رها شدن از دست روح و بیرون کردن آن بدن فرد جایی است که مشکلات شروع می‌شود.

فیلم با من حرف بزن

مگ 2 گودال – Meg 2 فیلم هیجان انگیز و دلهره آور همراه با لینک دانلود بدون سانسور

امتیاز فیلم با من حرف بزن talk to me

امتیاز 7.3 در Imdb به دست آورده‌است.

امتیاز فیلم با من حرف بزن talk to me

مقایسه با سایر فیلم های ترسناک

فیلم با من حرف بزن، فضایی بسیار زننده و وحشیانه دارد ولی هیچوقت به صورت عمدی بی رحم نیست.

داستان این فیلم و ایده فیلم Talk to Me چندان نوآورانه یا حتی کامل نیست. داستان آن پر از مشکلات مختلف و تناقض است با این حال فضای لازم برای حساسیت غیرعادی و اضطراب تماشاگران را فراهم می‌کنند.

همزادپنداری سیر داستان فیلم با من حرف بزن با میا، که تمایل آن برای ارتباط با دیگران، او را نسبت به خطرات این بازی کور می‌کند بسیار تأثیرگذار است.

فیلم با من حرف بزن به طرز اضطراب آوری با واقعیت امروزی نوجوانان تطابق دارد. ترسناک ترین جنبه داستان فیلم Talk to Me احتمالا همین جنبه آن است.

به لطف مهارت بالای فیلمبردار این فیلم، یعنی آرون مک لیسکی Aaron McLiskey، صحنه های اکشن این فیلم بسیار روان و خالی از بی دقتی هستند. این فیلمبردار ماهر با دقت بالای خود توجه ما را روی اتفاقات اصلی فیلم نگه می‌دارد.

20 تا از بهترین فیلم ترسناک در نتفلیکس Netflix

لینک دانلود فیلم با من حرف بزن زیرنویس چسبیده فارسی بدون سانسور

بازیگران فیلم با من حرف بزن

بازیگران فیلم با من حرف بزن شامل سوفی وایلد Sophie Wilde در نقش میا Mia، الکساندرا جنسن Alexandra Jensen در نقش جید Jade، جو بیرد Joe Bird در نقش رایلی Riley، اوتیس دانجی Otis Dhanji در نقش دنیل Daniel، میراندا اتو Miranda Otto در نقش سو Sue، زویی تراکس Zoe Terakes در نقش هیلی Hayley و کریس الوسیو Chris Alosio در نقش جاس Joss است. برخی این بازیگران در فیلم های معروفی مانند آکوامن Aquaman و ارباب حلقه ها The Lord of the Rings نیز نقش آفرینی کرده‌اند. بازی فوق العاده سوفی وایلد در این فیلم، باعث زیبایی بیشتر و انتقال حس بازیگر به تماشاگران می‌شود. با وجود اینکه برخی از این بازیگران فیلم Talk to Me چندان معروف نیستند، اما نقش های خود را به صورت عالی ایفا می‌کنند.

فیلم با من حرف بزن بیشتر موفقیت خود را مدیون بازی عالی سوفی وایلد است. او که نقش اول فیلم Talk to Me را بازی می‌کند، نقش آفرینی خارق العاده ای از خود نشان می‌دهد. میا یک دختر نوجوان است که مادر خود را از دست می‌دهد. او در حال حاضر با غم آن دست و پنجه نرم می‌کند. میا که از لحاظ احساسی از پدر خود فاصله گرفته است، خلا عاطفی فقدان خانواده را با دوستان خود پر می‌کند. این دو دوست او که جید و برادر جوان تر جید یعنی رایلی هستند، افرادی جویای هیجان هستند. اما در این میان سوفی که شخصیتی به نسبت آرام تر دارد، به خوبی در میان آنها جا نمی‌گیرد.

بهترین فیلم های ۲۰۲۳ که نباید آنها را از دست داد همراه با لینک دانلود

کارگردانان

دنی فیلیپو Danny Philippou، مایکل فیلیپو Michael Philippou

نویسندگان

دنی فیلیپو Danny Philippou، بیل هینزمن Bill Hinzman، دیلی پیرسون Daley Pearson، سوفی وایلد Sophie Wilde، الکساندرا جنسن Alexandra Jensen

ستارگان

آری مک کارتی Ari McCarthy، همیش فیلیپس Hamish Philips، کیت ارهارت-بروس Kit Erhart-Bruce، سارا بروکنشا Sarah Brokensha، جیدن دیویسون Jayden Davison

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 5