فیلم جدید جیمز باند No Time To Die 2021 با خدمات تحویل سریع DHL

فیلم جدید جیمز باند No time to die 2021 | فیلم سینمایی زمانی برای مردن نیست 2021 جیمز باند | آیمارکتور

در آستانه اکران فیلم جدید جیمز باند موسوم به «فرصتی برای مردن وجود ندارد»، DHL به عنوان یک شرکت بزرگ لجستیکی اخیراً با همکاری آژانس تبلیغاتی «180 آمستردام» دست به راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی جدید زده و در قالب آن از این مشارکت دیرینه تجلیل به عمل می‌آورد. در ادامه ماهیت عالی و تمام عیار خدمات تحویل کالای این شرکت نیز به نمایش گذاشته خواهد شد. در قلب کمپین فوق یک آگهی تبلیغاتی تلویزیونی قرار دارد که به فرانشیز نمادین فیلم ادای احترام خواهد کرد. این پنجمین بار است که DHL دست را برای جیمز باند باز گذاشته و روش‌های مختلف حمل و نقل و تأمین تدارکات را به او پیشنهاد می‌دهد تا در نهایت یکی از آن‌ها را انتخاب کند.

فیلم جدید جیمز باند با نام No Time To Die 2021

فیلم زمانی برای مردن نیست 2021 جیمز باند که شاید آخرین فیلم دنیل کریگ باشد در سال 2019 با همکاری استودیو فیلمسازی «Universal PicturesInternational» تهیه و تنظیم شده است و اکران فیلم No Time To Die 2021 در تاریخ 8 مهر 1400 (02 2021 September) انجام می‌شود.

این فیلم که در 163 دقیقه تهیه و تنظیم شده است ابتدا قرار بود در 3 آوریل 2020 اکران شود ولی با طولانی شدن شرایط وخیم کرونایی تاریخ اکران فیلم فرصتی برای مردن نیست به تاریخ جدیدی در 8 نوامبر 2020 موکول شد. این تاریخ هم قطعی نبود و با بازنگری عوامل تولید و کارگردان تاریخ جدیدی اعلام شد که مجددا به تاریخ 30 سپتامبر 2021 به تعویق افتاد!

خلاصه فیلم زمانی برای نیست 2021 جیمز باند: فیلم زمانی برای مردن نیست 2021، بعد از وقایع پرونده اسپکتر، جیمز باند خود را بازنشسته کرده و در جزایر جامائیکا مشغول استراحت است. درست در زمانی به نظر می‌رسد که باند بعد از مدت طولانی قادر به تجربه یک زندگی عادی است، دوست قدیمی وی و یکی از جاسوسان سی‌آی‌اِی به سراغش آمده و از او درخواست کمک می‌کند و همین مسئله پای باند را به پرونده ربوده شدن یک دانشمند باز می‌کند. به زودی مشخص می‌شود که تروریستی مرموز مسئول این کار است و دنیا در آستانه مواجه با خطری است که پیش از این، آن را تجربه نکرده است…

این فیلم ساخت کشور انگلستان در ژانر اکشن، ماجراجویی و هیجان‌انگیز است که در حال حاضر امتیاز IMDB دقیقی را به دست نیاورده و اعلام نشده است، لازم به ذکر است که این فیلم برای افراد زیر 13 سال نیز مناسب نمی‌باشد.

رتبه و امتیاز IMDB تیزر فیلم سینمایی زمانی برای مردن نیست جیمز باند در سال 2021 معادل 5.2 است که می‌توانید تیزر این فیلم جذاب را مشاهده نمایید.

بیشتر ببینید : بهترین فیلم های ایرانی که نباید از دست داد!

تیزر فیلم سینمایی No Time To Die 2021 جیمز باند

 

 

فیلم جدید جیمز باند No time to die 2021 | فیلم سینمایی زمانی برای مردن نیست 2021 جیمز باند | آیمارکتور

تیزر تبلیغاتی خدمات تحویل سریع لجستیکی DHL

 

 

برای ساخت و تولید یک آگهی تبلیغاتی تلویزیونی که دارای همان میزان هیجان موجود در فیلم‌های جیمز باند بوده و عملیات تعقیب و گریز خودرو جیمز باند را به بهترین شکل ممکن بار دیگر به تصویر بکشد، انتخاب تیمی مناسب جهت تولید، تنظیم و ارائه کار لازم و ضروری می‌نمود. در این آگهی بازرگانی شاهد آن هستیم که راننده بدل جیمز باند، بن کالینز، سوار بر خودرو نمادین «استون مارتین DB5» در جاده‌ها می‌راند. در کنار او، «پیت وایت» به عنوان دستیار به هماهنگی امور می‌پرداخت. وظیفه کارگردانی این آگهی تبلیغاتی بر عهده «آدام برگ» از شرکت فیلمسازی «Smuggler» بوده و همگام با آن‌ها، «لینوس سندگرن» در جایگاه مدیر فیلم‌برداری تیم سازندگان را تکمیل می‌کرد. ایده خلاقانه این آگهی تبلیغاتی توسط آژانس تبلیغاتی اصلی DHL، یعنی «180 آمستردام» مطرح گردیده و توسعه یافت.

بیشتر بخوانید : پوشیدن لباس زنانه نوید محمدزاده و جنجال آفرینی آن + ویدیو

در قالب این کمپین، DHL با تکیه بر قصه گویی در تلاش است تا قوی‌تر از قبل تحت عنوان یک برند احساسات مخاطب را تحریک کند. آگهی تبلیغاتی در شانگهای اتفاق افتاده است. در آن شاهد حرکت و افت‌وخیز یک خودرو مخصوص حمل کالا DHL هستیم که قصد دارد یک بسته مهم را به جیمز باند تحویل دهد. به محض رسیدن به محل تعیین شده برای ملاقات با او، در پروسه تحویل نوعی وقفه به وجود آمده و تعقیب و گریز سریع خودرو آغاز می‌شود. حین عملیات تعقیب و گریز، خودرو پیک جلوی هرج و مرج را می‌گیرد تا خود را با آدرس به روز شده وفق داده و بسته ایمن و به شکلی درست به دست جیمز باند برسد.

علاوه بر آگهی تبلیغاتی تلویزیونی، کمپین فوق در تمام کانال‌های دیجیتال به شکلی بین‌المللی پخش شده و در قالب بنر‌های تبلیغاتی دیجیتال، ویدئو و رسانه‌های چاپی اجرا خواهد گردید.

 

منبع : www.lbbonline.com