فیلیپس هویت برند خود را بروز کرد

زمان مطالعه 2 دقیقه3.9K۲

پس از تغییراتی که این روزها در مورد هویت بصری برندهای مختلف شنیده می‌شود، برند فیلیپس نیز اقدام به تغییر در هویت برند خود کرده‌است.
فیلیپس همانند برخی برندهای محبوب دیگر همچون یاهو، که برای تغییر لوگوی خود یک کمپین ۳۰ روزه برای تغییر لوگوی خود در نظر گرفته بود، با کمک گرفتن از علاقه‌مندان خود در شبکه‌های اجتماعی (فیسبوک و توئیتر) اقدام به رونمائی از هویت جدید برند خود کرده‌است.
philips uncover
در این کمپین که با نام “uncover Philips” در طی دو روز برگزار شد بیش از ۱۴۶۰۰ نفر شرکت کردند و با حساب کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی پیکسل‌های مختلف لوگوی جدید فیلیپس را روشن کردند.
philips-logo-banner
و البته شعار (Slogan) فیلیپس نیز تغییر کرد، شعار برند فیلیپس که تا قبل از این “Sense and Simplicity” بود، حالا بروز شده است و با روحیه جدید هویت برند همخوانی پیدا کرده است:
innovation-you
بهتر است در زیر نگاهی بیاندازیم به تاریخچۀ تغییرات لوگوی فیلیپس از ابتدا تاکنون:
philips_shield_wordmark
نکته جالب در مورد لوگوی فیلیپس این است که از سال ۱۸۹۸ تا کنون این نام تجاری هر تغییری که در لوگوی خود ایجاد کرده است اما همچنان تمامی کارکترهای این برند با حروف بزرگ و در کنار یکدیگر قرار دارند.

نظر شما در مورد تغییرات جدید لوگوی فیلیپس چیست؟

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/i8hfp

839 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

2 Comments

  1. reza kazemi

    خیلی سایته خوبیه راضیم ؛))

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند