قطعات بزرگ لگو در خیابان های لندن

قطعات لگو

به مناسبت بازگشایی شعبه بزرگ لگو در میدان «Leicester» لندن، سه قطعه بزرگ لگو در بزرگ ترین ابعاد خود در سرتاسر شهر حمل شد. بنا بر اطلاعات رسیده، این فروشگاه در تاریخ 10 آگوست سال 2022 میلادی بازگشایی خواهد شد. تعمیر و بازسازی شعبه قبلی، از فروشگاه جدید بزرگ ترین فروشگاه لگو در جهان را ساخته است.

مطالعه بیشتر: حضور خرس قطبی در لندن

شعبه بازسازی شده لگو دارای فضایی سفارشی برای نمایش سازه‌های عجیب و باور نکردنی لگو است که به نوعی فرهنگ مردم بریتانیا را بازتاب می‌دهد. این قبیل تجربیات عملی با برند لگو در سایر نقاط بریتانیا در دسترس نیست. چنین حرکتی نود سال بازی و البته نود سالگی تاسیس گروه لگو را جشن می‌گیرد. مشتریان می‌توانند حین خرید با قطعات لگو بازی کنند. در همین حال اطراف آن‌ها را سازه‌هایی الهام گرفته شده از «داستان‌هایی از بریتانیا» مانند «گرینگوت‎ها»، «کوچه دیاگون» هری پاتر و «استون مارتین» به عنوان سمبل جیمز باند احاطه کرده است. یکی دیگر از تجربه‌های تعاملی جدید لگو شامل درخت اکتشاف می‌شود که در قالب یک مدل تعاملی 88 هزار قطعه ای، داستان سرایی را در مقیاسی بسیار بزرگ به منصه ظهور می‌رساند.

اسباب بازی لگو

بیشتر بخوانید: لگو در سریال فرندز

به گفته ناتالی استیوویچ، مدیر خرده فروشی لگو، مدیران و کارمندان لگو با هیجان فراوان تاریخ افتتاح بزرگ ترین فروشگاه لگو در جهان را اعلام می‌کنند. فروشگاه‌های لگو جزئی جدایی ناپذیر از فرایند جذب مشتریان، ایجاد حس وفاداری به برند و پرورش استعداد‌ها در عرصه ساخت و ساز را تشکیل می‌دهند. شعبه جدید لگو در میدان «Leicester» لندن سطح جدیدی از تجربه درون فروشگاهی را برای طرفداران بریتانیایی برند به ارمغان خواهد آورد. ترکیبی از تجربه‌های فیزیکی و دیجیتال در این فروشگاه به خریداران این امکان را می‌دهد که خود را در دنیای معروف لگو غوطه ور کرده و یک بازدید واقعا به یاد ماندنی را به ذهن بسپارند.

منبع: famouscampaigns