قهوه به شما هیجان و انرژی می‌دهد

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

یک آژانس تبلیغاتی به نام Inhalt&Form Zurich یک سری تبلیغ ساده و زیبا را در قالب یک کمپین تبلیغاتی برای یک شرکت تولید قهوه به نام The Black & Blaze Coffee Roasting Company طراحی کرده است.

شعار تبلیغاتی این کمپین ” Coffee turn you on” است. ایده سادۀ این کمپین برگرفته از یک فنجان coffee به همراه دو علامت بسیار متضاد از هم هست.
برای مثال + در برابر – و یا 0 در برابر 100 و نشان می‌دهد که با نوشیدن یک فنجان قهوه حال شما چقدر تغییر می‌کند.

در زیر به پوسترهای این کمپین نگاهی می‌اندازیم:
ins_bb_01_2400
ins_bb_02_2400
ins_bb_03_2400
قهوه
قهوه

در ادامه، 3 برند برتر قهوه در سال 2021 را معرفی خوایم کرد:

TANZANIA PEABERRY COFFEE

Peaberry دانه با کیفیت عربیکا با اسیدیته دلپذیر میوه است. بهترین قهوه‌های تانزانیا طعمی عمیق و غنی دارند که اغلب طعمی از کشمش سیاه را نشان می دهند که به شکلات تبدیل و در آخر در ترکیب ماندگار و شیرین قهوه قرار می گیرند.

بهترین طعم peaberry در رست مدیوم است.

رست متوسط این قهوه رایحه‌ای گلی و پیچیده دارد، که اغلب نشانه‌هایی از آناناس، مرکبات یا نارگیل و عطر و طعم ظریف و حاوی نت‌های شرابی و حسی مخملی در کام شماست.

 قهوه HAWAII KONA

بهترین دانه‌های Kona هاوایی در ارتفاع حدود 2000 فوت از سطح دریا در دامنه‌های حاصلخیز آتشفشان‌های Mauna Loa و Hualalai در جزیره بزرگ هاوایی پرورش می‌یابد، Kona به دلیل طعم غنی اما سبک و لطیف با رایحه‌ای پیچیده شناخته شده است.

بیشتر بخوانید:  اینفوگرافیک : صبح‌ خود را دوباره زنده کنید!

بهترین طعم kona در رست مدیوم است.

kona با بادی متوسط و متعادل، در فنجان با اسیدیته عالی است و اغلب نشان دهنده کره و همچنین کیفیت ادویه‌ها و رنگ‌های شفاف لطیف و ظرافت عالی آن است.

NICARAGUAN COFFEE

نیکاراگوئه امسال قهوه با درجه بالا تولید کرده است. بهترین قهوه‌های این کشور دارای رتبه برتر آمریکای مرکزی به طور معمول نت‌هایی از شکلات (تیره، تقریبا شبیه کاکائو) و میوه‌هایی مانند سیب و انواع توت‌ها را نشان می‌دهند.

بهترین طعم قهوه در رست دارک است.

رست تیره‌تر، طعم شکلات میوه‌ای این قهوه را افزایش می‌دهد.

منبع: espressocoffeeguide.com

 

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0