لوگوهای معروف دنیا با پیام مخفی در دل‌شان!

زمان مطالعه < 1 دقیقه3.9K۵

مطمئناً تاکنون تعداد زیادی لوگو را بارها و بارها دیده‌اید، در خیابان، روی محصولات، نام رستوران و هزاران چیز مختلف دیگر. اما همۀ این لوگوها شکل یکدیگر نیستند، نه اینکه از لحاظ ظاهری، بلکه برخی از این لوگوها بیشتر از دیگران حرف برای گفتن دارند و چیزی را در دل خود مخفی کرده‌اند. آیا تا به‌حال با دقت بیشتری به لوگوهای معروف دنیا دقت کرده‌اید تا شاید چیز جدیدی در آن بیابید!

برای نمونه بیایید با هم لوگوی شرکت پست فدکس FedEx را با هم دقیق‌تر ببینیم:
fedex-logo
خوب همانطور که دیدید، برخی لوگوها یک نشان پنهان در قلب خود جای داده‌اند و در اینجا می‌خواهیم به تماشای ۴۰ مورد از لوگوهای معروف دنیا با نشان مخفی بنشینیم.

لوگوهای معروف دنیا و پیام مخفی در آن‌ها

شما کدامیک از نشان‌ها و پیام‌های مخفی در این لوگوها را پیدا کردید؟
کدام لوگوی ایرانی است که یک پیام مخفی در خود داشته باشد؟

لینک کوتاه
http://bit.ly/2X5wiM9

799 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

5 Comments

  1. کاش به جز علاقه سوادش رو هم داشتی

  1. […] لوگوهای معروف دنیا با پیام مخفی در دل‌شان! باآیمارکتور در اینجا می‌خواهیم به تماشای مورد از لوگوهای معروف دنیا بادر خیابان روی محصولات نام رستوران و هزاران چیز مختلف دیگر.به برخی لوگوها دقت کرده‌اید تا شاید چیز جدیدی در آن بیابید!brand-logos-with-hidden-messages. […]

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند