لیبل‌های نوشابه به ویدئو‌هایی با حضور اینفلوئنسر‌ها تبدیل می‌شوند

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شرکت نوشابه سازی «Jones Soda Co.» در قالب یک بیانیه مطبوعاتی خبر از نصب لیبل هایی مجهز به فناوری واقعیت افزوده بر روی بطری‎ های نوشابه خود داد. این لیبل ها بر روی 1 میلیون و 500 هزار بطری نوشابه در 5 طعم مختلف در کانادا و ایالات متحده آمریکا نصب می‌شوند.

مصرف کنندگان با اسکن لیبل‌ها توسط دوربین گوشی تلفن همراه خود می‌توانند فیلم‌های کوتاه ارائه داده شده توسط سازندگان محتوا را بر روی اپلیکیشن Jones Soda تماشا کنند. محتوای تولیدی شامل مجموعه ای از فعالیت‌های ورزشی و هنری از جمله اسکوتر سواری حرفه ای، نقاشی دیواری خیابانی و بازی با حلقه‌های آتش می‌شود. Jones Soda همچنین میزبان مسابقه ای است که در آن شرکت کنندگان می‌توانند فیلم‍‌‌های خود را به صفحه اینترنتی «Reel Labels» ارسال کنند. در قالب این کمپین شاهد آن هستیم که Jones Soda یک سنت قدیمی شرکت را با پیچ و تابی دیجیتال مطابفت می‌دهد.

بیشتر بخوانید : خرید اینترنتی خودرو | کدام سایت اینترنتی برای خرید خودرو بهتر است ؟

لیبل‌های نوشابه به ویدئو‌هایی با حضور اینفلوئنسر‌ها تبدیل می‌شوند | آیمارکتور

لیبل مجهز فناوری واقعیت افزوده !

لیبل‌های مجهز به فناوری واقعیت افزوده Jones Soda میزان تعامل با مصرف کنندگان را افزایش می‌دهد. آن‌ها می‌توانند تصاویر موجود بر روی بطری‌هایی با نماد «Reel Label» را اسکن کرده و در ادامه به تماشای فیلم‌های کوتاه مربوطه از طریق کار با برنامه Jones Soda بنشینند. کمک گرفتن از اسکنر‌های تلفن همراه راهی مناسب برای تبدیل یک تصویر ثابت به یک تجربه واقعیت افزوده به شمار رفته و در گذشته توسط برند‌های بزرگی مثل برگر کینگ و پیتزا هات مورد استفاده واقع شده است.

بیشتر بخوانید:  بهترین ساعت هوشمند و راهنمای خرید همراه با قیمت روز

بیشتر بخوانید : کوکا کولا و ضرر 4 میلیارد دلاری اش !

مارک مورای، رئیس و مدیر عامل Jones Soda در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: « اقدام فوق بر اساس سنت دیرینه شرکت و چاپ عکس‌های ارائه داده شده توسط طرفداران بر روی لیبل‌ها شکل گرفته که بیش از دو دهه ابزار ارتباط برند با مصرف کنندگان بوده است. با روی آوردن به تصاویر موبایل و عکس‌های مجهز به فناوری واقعیت افزوده، Jones Soda امیدوار است به مصرف کنندگان جوانتری دست یابد که در تعامل با فناوری دیجیتال راحت هستند.

این کمپین همچنین به تبلیغ برنامه تلفن همراه جدید Jones Soda می‌پردازد که مصرف کنندگان باید آن را دانلود کنند تا امکان اسکن لیبل‌ها فراهم شود. با ترکیب اسکنر و سایر سرویس‌های موجود در برنامه، برند می‌تواند فرایند خرید مستقیم محصولات برای مصرف کننده را ساده سازد.

اخیرا دگرگونی در رهبری و استراتژی برند نشان می‌دهد که Jones Soda در پی رقابت با غول‌های نوشیدنی و در عین حال تغییر عادات مصرف کننده است. با توجه به استفاده شرکت‌هایی مثل کوکا کولا و پپسی از این بازوی بازاریابی مهم و موثر، Jones Soda به دنبال برقراری ارتباطی عاطفی است و به مصرف کنندگان اجازه می‌دهد تا به برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی کمک کنند. در همین حال فعال سازی‌های دیجیتال باعث می‌شوند تا برند به مخاطبان جدیدی دست یابد.

 

منبع : www.marketingdive.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0