رقابت لیونل مسی و کوبه برایانت بر سر پرواز ترکیش ایرلاینز

زمان مطالعه 2 دقیقه3.1K۰

شرکت هواپیمایی ترکیه ( ترکیش ایرلاینز ) در جدیدترین آگهی تبلیغاتی خود از دو تن از ورزشکاران مشهور استفاده کرده‌است.
turkish airlines
در این تیزر تبلیغاتی که با نام «شلیک کن» یا ShootOut معرفی شده‌است، لیونل مسی ، فوتبالیست مشهور این‌روزهای دنیا و کوبه برایانت ، بسکتبالیست آمریکائی به‌رقابت برای عکس گرفتن از خود در جاهای مختلف و دیدنی دنیا می‌پردازند.

داستان به‌این صورت است: لیونل مسی که در سفر است تصویری از خود را برای کوبه می‌فرستد و او هم برای جواب دادن به مسی به فرودگاه می‌رود و یک پرواز را انتخاب می‌کند و از همینجاست که رقابت این‌دو برای عکس گرفتن از خودشان به دور دنیا سفر می‌کنند.
اما یک فصل مشترک در تمام سفرهای آنها وجود دارد و آن هم چیزی نیست جز پرواز با خطوط هوایی ترکیه !
kobe-vs-messi
این تیزر تبلیغاتی در دو روز نزدیک به ۳۰میلیون (بله درست خواندید: سی میلیون) بازدید داشته است!

این تیزر جالب را با هم ببینیم:

ترکیش ایرلاینز در این آگهی به مخاطبین خود یادآور می‌شود که «پرواز به بیشترین تعداد کشورها نسبت به هر خط هوایی دیگر» فقط با هواپیمایی ترکیه امکان‌پذیر است.

استفاده از هشتگ در تبلیغات و کمپین‌ها جای خود را بخوبی باز کرده‌است؛ ترکیش ایرلاینز نیز در این تبلیغ برای دریافت بازخورد و پیگیری تأثیر آگهی خود از مخاطبین خواسته تا KOBEVSMESSI# را دنبال کنند. شما هم اگر دوست دارید بد نیست این هشتگ را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/xwIIh

824 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

  1. tetis

    Wooooooooooooow

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند