ماشین ام جی بهترین تجربه رانندگی را برایتان به ارمغان می آورد

ماشین ام جی

ماشین ام جی موسوم به «HS» چیزی مابین یک خودرو اسپرت و یک خودرو شاسی بلند است. شرکت فیلمسازی «The Talkies» با همکاری آژانس تبلیغاتی «DDB» قاهره و گروه کارگردانی مصری «Hamba and Doss» کمپینی تبلیغاتی برای این برند خودروسازی طراحی و اجرا کرد که باعث می‌شود تا یک سوال جالب به ذهن خطور کند: «چگونه یک ماشین می‌تواند ترکیبی از یک خودرو اسپرت و یک خودرو شاسی بلند به شمار رود.»

در حالی که در همان ابتدا صاحب ماشین ام جی سوییچ را به مادرش می‌دهد، کمپین تبلیغاتی با سه زن شروع خواهد شد که با آرامش به رانندگی در خیابان‌های قاهره پرداخته و همین روند را در سفر به اطراف شهر دنبال می‌کنند. این آرامش تا زمانی برقرار است که آن‌ها دکمه قرمز «Super Sport» را پیدا کرده و همه چیز شکلی دیوانه وار به خود می‌گیرد. آن چیزی که این سه زن فکر می‌کردند دکمه رادیو است، در نهایت مشخص گردید که حالت اسپرت خودرو با آن فعال می‌شود. در ادامه خودرو در خیابان‌ها غلت می‌زند، همه خودرو‌ها را دور می‌زند، از پستی و بلندی‌ها با شتاب فراوان گذر کرده و به دوردست‌ها پرواز می‌کند. در کنار آن یک آهنگ کلاسیک به ویدئوی تبلیغاتی یک تم شاد و مهیج بخشیده و به موتور توربو 1.5 خودرو اجازه می‌دهد تا به حرف درآید.

کشف مکان مناسب، روند بازدید از آن، بررسی زوایای محل فیلمبرداری، همکاری با تیم بدلکاری و هماهنگی با فیلمبرداران برای کسب اطمینان بابت پیشبرد همه امور طبق برنامه از چالش‌های موجود بر سر راه ساخت ویدئوی تبلیغاتی به حساب می‌آمد.

عنصر کلیدی در این میان توجه به جزئیات بود و در اختیار داشتن بهترین تیم دست اندرکاران از مدیران پروژه گرفته تا یک آژانس تبلیغاتی بسیار حامی و یک مشتری فوق العاده خوش سلیقه و همراه که به سلیقه گروه سازنده اعتقاد داشت. در نهایت نتیجه کار محصولی تحسین برانگیز از آب درآمد.

منبع: www.lbbonline.com