ماشین جدید تویوتا با طبیعت هماهنگ است!

ماشین جدید تویوتا

با ماشین جدید تویوتا از مدل‌های توندرا و همچنین کرولا که آماده عرضه به بازار هستند، تویوتا همچنان به همکاری با شرکت تبلیغاتی رسانه‌های دیجیتال لاتین «Remezcla» ادامه داده و هدفی جز بالا بردن آگاهی و علاقه مصرف کنندگان لاتین تبار به محصولات جذاب و هیجان انگیز خود از طریق انجام یک سری اقدامات چند فرهنگی در راستای بازاریابی برای جامعه لاتینکس را ندارد.

تویوتا در هماهنگی با طبیعت و در قالب یک کمپین تبلیغاتی با همین عنوان، در تطابق با دیدگاه‌های فرهنگی جامعه مخاطبان لاتین تبار، به داستان سرایی به سبک و سیاقی خاص پرداخته و امبدوار است بتواند از طریق صنعت مد، ماهیت طبیعت و حس حضور در اجتماع با جامعه لاتین تبار ساکن در کشور آمریکا به شیوه ای معنادار ارتباط برقرار کند.

مطالعه بیشتر: کمپین تبلیغاتی بنیاد جهانی طبیعت

با الهام از دیدگاه موجود در زمینه عدم بازدید گروه‌های اقلیت از پارک‌های ملی کشور، ایده راه اندازی کمپین تبلیغاتی «هماهنگ با طبیعت» مطرح شد. به تازگی نتایج یک نظرسنجی در منطقه تفریحی پارک ملی کوهستان «سانتا مونیکا» نشان داد که 95 درصد از گروه‌های بازدید کننده از این مکان تفریحی سفید پوست هستند.

این آمار با این واقعیت تناقض دارد که ایالت کالیفرنیا بزرگ ترین جامعه اسپانیایی تبار با جمعیت تقریبا 16 میلیون نفر را در خود جای داده است. در راستای واکنش مثبت نشان دادن به تمایل جامعه لاتین تبار آمریکا به طبیعت، این برند در قالب یک آگهی تبلیغاتی برای ماشین جدید تویوتا، وضعیت مطلوب یک کارگاه را به نمایش گذاشته و نشان می‌دهد که با الهام از طبیعت، یک پدر و پسر همراه و هماهنگ یک گیتار جدید می‌سازند.

این کمپین تبلیغاتی حرفه ای تحت عنوان «هماهنگ با طبیعت» در ماه مه سال 2022 در ایالات متحده آمریکا راه اندازی شد. آژانس‌های تبلیغاتی «Conill» و «Remezcla» عهده دار راه اندازی این کمپین تبلیغاتی برای برند تویوتا شده و به خوبی از پس انجام این کار برآمدند. این کمپین تبلیغاتی در حوزه خودرو برگزار شد و به موفقیت دست یافت.

منبع: www.adsoftheworld.com