رافائل نادال پشت فرمان ماشین کیا: گام های کوچک تغییرات بزرگ می آفرینند

ماشین کیا

آژانس تبلیغاتی FMLY CRTV مستقر در شرق لندن، جدیدترین ماشین کیا را در قالب یک آگهی تبلیغاتی با حضور قهرمان اوپن استرالیا در سال 2022 و قهرمان گرند اسلم، رافائل نادال، به نمایش گذاشت. در این ویدئوی تبلیغاتی این ستاره دنیای تنیس پشت فرمان محصول جدید خودروسازی کیا می‌نشیند.

بخش عمده‌ای از این آگهی تبلیغاتی موسوم به «به نوبه خود حرکت کن»، که توسط دیو کندی بنیانگذار FMLY و آدام سیدکی از شرکت رسانه ای «Minute Media» طراحی شده بود، در جزیره زادگاه نادال، مایورکا فیلمبرداری و اندک تصاویر باقیمانده در لندن فیلمبرداری گردید. کمپین تبلیغاتی فوق، ستاره دنیای تنیس را در حال رانندگی و عبور از یک سری مناظر دراماتیک در ماشین کیا را به تصویر می‌کشد.

برند کیا و رافائل نادال دیدگاه مشترکی نسبت به حرکت به سمت آینده ای پایدار، حفظ محیط زیست و دستیابی به عملکردی بی نظیر دارند. آژانس تبلیغاتی FMLY این ایده‌ها را به هم پیوند داد. شور و شوق کیا برای عملکردی بی همتا و انگیزه ساخت آینده‌ای پایدار، نادال را در حالی خارج از زمین بازی نشان می‌دهد که گام‌هایی کوچک اما هدفمند برداشته و الهام بخش افراد برای اعمال یک سری تغییرات پایدار و قابل توجه در زندگی خواهد شد.

این کمپین تبلیغاتی خلاقانه بر روی همکاری 20 ساله کیا با مسابقات تنیس آزاد استرالیا، تصاویر رانندگی با ماشین کیا با حضور نادال و داستان‌های بصری از افرادی که اولین گام‌ها را در مسیر دستیابی به ورزش برداشته‌اند، تاکید می‌کند.

شرکت رسانه‌ای Minute Media به تیم داخلی FMLY دستور داد تا دست به تولیدی همراه با خلاقیت بزند. در نهایت نتیجه کار بسیار خوب، جذاب، موفق و قابل توجه از آب درآمد. هدف این بود تا Minute Media و FMLY همواره در صدر فهرست گزینه‌های موجود برای مشتریانشان قرار داشته باشند.

آگهی تبلیغاتی «به نوبه خود حرکت کن» در سرتاسر جهان و در جریان پخش مسابقات اوپن استرالیا به طور زنده از شبکه تلویزیونی «یورو اسپورت» پخش شد.

منبع: www.lbbonline.com