مایع ظرفشویی پریل : فقط یک قطره کافی است!

پریل یک قطره

در تایلند، پریل یک برند مایع ظرفشویی وارداتی است که محصولاتش 3 تا 4 برابر برند‌های داخلی قیمت دارند! بنابراین، مصرف‌کنندگان اصلی مایع ظرفشویی پریل در این کشور را مهاجرانی تشکیل می‌دهند که با این برند آشنا هستند. به علاوه، آن دسته از زنان خانه‌دار مرفهی که این برند را به‌عنوان یک تولیدکننده مایع ظرفشویی با کیفیت بالا به رسمیت می‌شناسند، درک می‌کنند که ارزش آن را دارد تا برای مایع ظرفشویی پریل Pril پول بیشتری بپردازند.

مطالعه بیشتر: پریل و کمپینی که به خیر گذشت

در راستای برقراری ارتباط با مشتریان در فروشگاه‌ها، پریل در صدد آن است تا این شعار منحصر به فرد را به گوش مخاطبان برساند که «یک قطره مایع ظرفشویی پریل می‌تواند چربی و لکه‌های موجود بر روی ظروف را پاک کند.» با کاوش و جستجو میان دانش و نقطه نظرات مشترک بین هر دو گروه هدف، برند پریل متوجه شد که مخاطب می‌تواند با این پیام ارتباط برقرار کند.

دست اندرکاران آگهی تبلیغاتی به این نتیجه رسیدند تا برای نشان دادن «قدرت یک قطره» از شایعه نقش بسزای داستان عشق میان «یوکو اونو» (موسیقیدان ژاپنی-آمریکایی) و جان لنون، در داستان از هم پاشیدن گروه بیتلز و پایان سال‌ها حضور موفق این گروه در عرصه‌های بین‌المللی بهره بگیرند.

مایع ظرفشویی پریل

در نهایت روایت دیگری که «قدرت یک قطره» را به تصویر می‌کشد، این است که «مایکل بی»، کارگردان معروف، چگونه فیلم‌هایی می‌سازد که پر از صحنه‌های انفجارند و در پایان همه چیز نابود می‌شود!

لازم به ذکر است که این آگهی تبلیغاتی در شرایطی ساخته شد که ویروس کرونا همه دنیا را در نوردیده، بودجه تبلیغاتی بسیار کم بود و هیچ نوع منبع مالی مشخصی برای ساخت آگهی وجود نداشت.

آژانس تبلیغاتی «هاکوهودو» تایلند در این شرایط برای انجام این کار انتخاب شد و به خوبی از پس راه اندازی کمپین برای پریل و معرفی محصول منحصر به فرد آن یعنی مایع ظرفشویی پرقدرت برآمد.

منبع: www.adsoftheworld.com