مایکروسافت اسپانسر تیم فوتبال رئال مادرید

زمان مطالعه < 1 دقیقه3.0K۰

رئال مادرید Real Madrid با ارزش‌ترین تیم فوتبال جهان و یکی از پرستاره‌ترین تیم‌های دنیا با مبلغ ۳۰ میلیون دلار، چهار سال جایگاه اسپانسر خود را به شرکت مایکروسافت Microsoft واگذار کرد.
microsoft1
شرکت مایکروسافت که در چند سال اخیر در راستای عقب نماندن از دنیای تکنولوژی و دستگاه‌های قابل حمل با تولید تبلت و خریداری بخش موبایل شرکت نوکیا دست به اقدامات گران قیمتی زده است، در آخرین تصمیم خود در حوزۀ برندینگ و بازاریابی، یکی از پرافتخارترین و پرطرفدارترین تیم‌های ورزشی دنیا را برای برند Microsoft انتخاب کرده است.
قبل از این نیز مایکروسافت در اقدامی مشابه با مجهز کردن بازیکنان و مربیان فوتبال آمریکایی NFL به تبلت‌های سرفیس Surface راه خود را به دنیای ورزش بازکرده بود.
microsoft2
به‌نظر می‌آید مایکروسافت که روزی قول دنیای نرم‌افزار بود، این روزها برای عقب نماندن از رقبا در بازار، دست به هر کاری که تاکنون انجام نداده است، می‌زند.

لینک کوتاه
http://bit.ly/2Lp5LYS

783 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند