محبوب‌ترین برند خودرو در جهان از نگاه مشتریان در سال 2015

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

موسسه تحقیقاتی جی‌دی‌پاور J.D. Power هرسال محبوب‌ترین برند خودرو در جهان را با توجه به رضایت و تجربه خریداران معرفی می‌کند.

این مرکز تحقیقاتی با مطالعه و بررسی میزان رضایتمندی مشتریان از فرآیندهای مذاکرات قیمت، امور مالی و بیمه و همچنین فرایند تحویل نهایی خودرو، آمار را تهیه کرده است.
در نتایج تحقیقات انجام شده توسط این موسسه، میزان رضایت فروش کلی در بین مشتریان در ایالات متحد آمریکا از امتیاز ۶۸۶ در سال ۲۰۱۴ به ۶۸۸ رسیده است.

بهبود امتیاز در این نتایج به علت این بوده است که برخی از نمایندگی‌ها با بهره بردن از ابزارهای تکنولوژی در فرایند فروش یک تجربه خرید خوب را به مشتریان ارائه داده‌اند.

فهرست ۱۰ برند خودرو برتر که بهترین نتایج را از شاخص رضایت‌مندی فروش ۲۰۱۵ (SSI) کسب کرده‌اند به قرار زیر است:
audi-badge
• برند لوکس آلمانی آئودی Audi در فهرست محبوب‌ترین برند خودرو جایگاه مقام دهم را از آن خودرو کرده است.
• اما در جایگاه نهم خودروساز آمریکایی لینکلن Lincoln توانسته امسال برند‌هایی مثل لندروور ، ولوو و آکورا با را پشت سر بگذارد و در فهرست قرار بگیرد.
bmw-badge
• خودروساز لوکس آلمانی بی‌ام‌دبلیو BMW توانست امسال رقیب هم‌وطن خود آئودی را پشت سر بگذارد و در جایگاه هشتم قرار بگیرد.
• کادیلاک Cadillac ، خودروساز لوکس آمریکا و جگوار Jaguar برند لوکس گروه لندروور انگلیس و اینفینتی Infiniti و لکسوس Lexus برندهای لوکس چشم بادامی‌ها مقام‌های بعدی را از آن خود کرده‌اند.
• برند لوکس آلمانی‌ها، مرسدس بنز Mercedes-Benz با یک رتبه سقوط نسبت به سال گذشته توانست جایگاه سوم را برای خود نگه دارد.
• برترین برند در بین خودروهای لوکس پورشه Porsche است که توانسته رضایتمندی مشتریان را به خوبی جلب کند و جایگاه خود را در بین خودروهای لوکس به خوبی ارتقا دهد.
mini-badge
• در میان برندهای متنوع و البته برندهای لوکس دنیای خودروسازی برندی که توانسته است برای شش سال متوالی جایگاه اول را از آن خود کند برند مینی Mini است.

بیشتر بخوانید:  بهترین فیلم خارجی در پلتفرم‌های بین‌المللی در سال 2023

امیدوارم که مدیران دولتی داخلی نیز برای رتبه‌بندی خودروهای داخلی از شاخص‌هایی همچون SSI استفاده کنند.

منبع: www.autoguide.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0