محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام – مرداد ۱۳۹۶

زمان مطالعه < 1 دقیقه4.3K۰

بدون شک اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در ایران است (تلگرام را به عنوان اپلیکیشن پیام‌رسان در نظر گرفته‌ایم) و در حال حاضر بیش از ۱۸ میلیون کاربر فعال ایرانی از آن استفاده می‌کنند.

طبق بررسی انجام شده توسط آیمارکتور در مردادماه ۱۳۹۶، مهناز افشار با داشتن بیش از ۶.۱ میلیون دنبال‌کننده، محبوب‌ترین سلبیریتی ایرانی در اینستاگرام است.

این آمار براساس میزان فالوورهای هنرمندان و خوانندگان یا به اصطلاح سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام ایجاد شده است. طبق آمار این فهرست، رتبه دوم و سوم به بهنوش بختیاری و رامبد جوان با بیش‌از ۵.۸ میلیون فالوور در اینستاگرام تعلق می‌گیرد.

الناز شاکردوست با ۵.۷ میلیون فالوور در بین محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است. ترانه علیدوستی نیز جایگاه پنجم این فهرست را با ۵.۱ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام از آن خود کرده است.

راهنمای نمودار: اعداد را در هزار ضرب کنید.


این فهرست بر اساس محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام تهیه شده است که بیش‌از یک میلیون فالوور دارند.

فهرست محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام به شکل ماهیانه از سوی آیمارکتور بروز خواهد شد. چنانچه نظر یا پیشنهادی در مورد فهرست تولید شده دارید با ما در میان بگذارید.

اگر فردی از این فهرست جا مانده است خوشحال می‌شویم تا با ما در میان بگذارید.
این فهرست بروز می‌شود.

لینک کوتاه
http://bit.ly/2I80C5n

257 نوشته
مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند