محصولات دتول: اجازه بدهید زندگی جریان پیدا کند

محصولات دتول
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

کمپین تبلیغاتی برای محصولات دتول تحت عنوان «اجازه بدهید زندگی جریان پیدا کند» توسط آژانس تبلیغاتی «McCann» لندن طراحی و اجرا شد. دتول به شکلی جذاب و مرتبط به مصرف کنندگان حس اعتماد و رضایت ناشی از انجام یک کار خوب را هدیه داده و همه ما این حس خوب را در قالب این کمپین تبلیغاتی می‌بینیم و درک می‌کنیم. ویدئوی تبلیغاتی برند دتول با هدف نمایش هرج و مرج طبیعی در محیط گرم زندگی خانوادگی با یک نوع صدابرداری خاص بر روی این در هم ریختگی به عنوان محور کمپین تبلیغاتی تمرکز کرده و طیف گسترده ای از لحظات مختلف در خانه را به تصویر می‌کشد که افراد به لطف محصولات پاک کننده سطوح قوی دتول، از شر آلودگی‌ها رهایی می‌یابند.

این ویدئوی تبلیغاتی لحظاتی آشنا را جشن می‌گیرد که البته شیوه ثبت و به تصویر کشیدن آن‌ها کمی غریب و نا آشناست.

مطالعه بیشتر: جانماز ضد عفونی دتول

کمپین تبلیغاتی فوق به روشنی نشان می‌دهد که تمیزی چیزی نیست که بی خیال بنشینید و آن را تحسین کنید. در حقیقت، یک محیط تمیز به سرعت ناپاک می‌شود. با این وجود نباید تصور کرد که زندگی در خانه باید با هر نوع ریخت و پاش یا آلوذگی متوقف شود زیرا این طور مواقع تنها با اسپری کردن و پاکسازی محیط می‌توان دوباره به زندگی تمیز گذشته برگشت. محصولی شیمیایی و ارگانیک موسوم به «دتول اچ اس سی» شما را آزاد می‌گذارد تا از جریان روزمره زندگی کنار عزیانتان لذت برده و در عین حال لحظاتی امیز و بدون میکروب را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید:  رکود گینس برای ماشین لباسشویی با طعم تولید محتوا Content Development

این کمپین تبلیغاتی توسط کارگردان معروف، چارلی تورن، به همت شرکت فیلمسازی «OTO Films» ایده پردازی و اجرا شد.

به این ترتیب افراد از آنچه که دوستشان دارند محافظت می‌کنند. کمپین تبلیغاتی محصولات دتول فوق به زیبایی نشان می‌دهد که چگونه «دتول اچ اس سی» به طور موثر 99.9 درصد از میکروب‌ها را از بین برده و زندگی را از آشفتگی و آلودگی می‌رهاند.

منبع: www.bestadsontv.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0