محصول جدید پپسی برای حضور در جنگ کولا ها

زمان مطالعه < 1 دقیقه4.2K۱

در پی معرفی محصول Coke Life از کوکاکولا Cocacola ، پپسی Pepsi ، رقیب همیشه در صحنه و شاداب، محصول جدید خود با نام Pepsi True را معرفی کرده است.
پپسی محصول Pepsi True را با یک استراتژی متفاوت و به صورت کاملاً اختصاصی در فروشگاه اینترنتی آمازون Amazon.com عرضه کرده است.
Pepsi-True
Pepsi True نیز مانند همتای خود در شرکت رقیب یعنی Coke Life از عصاره طبیعی Stevia تشکیل شده است که از ۳۰ درصد شکر کمتر نسبت به دیگر نوشابه‌ها برخوردار است.
pepsi true
Pepsi True دارای ۶۰ کالری بوده و هدف اصلی از تولید نوشیدنی با کالری و شکر کمتر برای رقابت با محصول Coca-cola Life بوده است.

شرکت‌های تولیدکننده نوشابه در جنگی که بر ضد آنها در مورد کالری و قند محصولات‌شان وجود دارد و در پی اتهاماتی که به آنها وجود دارد، سعی کرده‌اند با تغییر در فرمولاسیون نوشابه و تولید محصولاتِ جدید، خود را از یک تولیدکننده سودجو به تولیدکننده‌ای تبدیل کنند که سلامت مشتریان‌شان برای آنها مهم است.
Stevia نوعی شیرین‌کننده طبیعی است که در عین حفظ طعم نوشابه، می‌توان نوشابه‌های کم کالری‌تری را تهیه و عرضه کرد.

لینک کوتاه
http://bit.ly/2Ier510

790 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

1 دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند