مخفی کردن کامنت اینستاگرام با چند راه ساده، آموزش استفاده از Limits اینستاگرام

مخفی کردن کامنت اینستاگرام با چند روش ساده | آیمارکتور
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 2

آیا تابه‌حال دیده‌اید که وارد یک پست می‌شوید، اما زمانی که می‌خواهید کامنت‌های آن را ببینید این قسمت را پیدا نمی‌کنید؟ قابلیت مخفی کردن کامنت اینستاگرام که قابلیت Limits اینستاگرام نام دارد چیست و چگونه می‌توان با استفاده از آن کامنت را مخفی کرد؟

در این مقاله به این سوال پاسخ داده می‌شود که چگونه می‌توان با استفاده از محدودیت‌های تعریف شده در اینستاگرام، کامنت‌ها و پیام‌های افراد ناشناس را از دید بقیه مخفی کرد.

کامنت در اینستاگرام چیست

کامنت اینستاگرام چیست

کامنت اینستاگرام مانند بخش کامنت در شبکه های اجتماعی دیگر به بخشی گفته می‌شود که کاربران می‌توانند تا نظر خود را درباره پشت شما ثبت کنند و یا پیامشان را در این فضای عمومی به شما انتشار دهند.

کامنت از یک متن تشکیل شده‌است و برای محاسبه نرخ مشارکت و عملکرد یک پست عامل مهمی محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: شاخص اندازه‌گیری کلیدی KPI در اینستاگرام

ممکن است به هر دلیل بخواهید تا این بخش را از دید عموم خارج کنید، چگونه باید این کار را انجام دهید؟

Limits اینستاگرام

قابلیت Limits اینستاگرام

قابلیت Limits اینستاگرام که به تازگی به این پلتفرم اضافه شده است به شما این امکان را می‌دهد تا پیام‌های مستقیم و کامنت‌های ناخوشایند غریبه‌ها را از دید بقیه پنهان کنید. در این جا به روش فعال سازی آن اشاره شده است.

اینستاگرام نیز مثل هر شبکه اجتماعی دیگری روز به روز در حال تغییر و ارائه ابزار‌های جدید برای به روز نگه داشتن کاربران خود است. حالا، این پلتفرم متعلق به فیسبوک، ابزار جدیدی موسوم به «Limits» را معرفی کرده که به ساکت کردن اکانت‌های جعلی، اسپم (هرزنامه‌ها) و افرادی که از آن‌ها متنفرید، کمک می‌کند. این اقدام شامل پنهان کردن نظرات ناخوشایند و پیام‌های مستقیم ارسالی از سوی افراد غریبه خواهد شد. در این جا به شما می‌گوییم که چگونه می‌توان آن را فعال کرد.

بیشتر بخوانید : تفاوت اینستاگرام با توییتر

کاربرد Limits اینستاگرام چیست

کارکرد جدید Instagram Limits یا «Limit» به طور خودکار نظرات یا درخواست‌های موجود در Inbox از سوی افرادی که طول یک هفته گذشته کاربر را فالو نکرده یا او آن‌ها را دنبال نکرده است، از نظر‌ها پنهان خواهد کرد. این در حالیست که آن‌ها منبع اصلی تعاملات منفی در اینستاگرام خواهند بود.

این پلتفرم طی بیانیه ای که اخیرا در وبسایت خود منتشر کرد، توضیح داد که این ویژگی تا حد زیادی برای افراد محبوبی کاربرد دارد که اغلب اوقات با کامنت‌های بی ادبانه یا حد اقل ناراحت کننده بمباران می‌شوند.

مطالعه بیشتر: هر آن چیزی که باید در مورد دیجیتال مارکتینگ بدانید.

مدیران اینستاگرام مدعی هستند که قابلیت فوق به این دلیل توسعه یافته که گهگاه تولید کنندگان محتوا و افراد معروف رشد ناگهانی کامنت‌ها و درخواست برای ارسال پیام مستقیم را از سوی کسانی تجربه می‌کنند که آن‌ها را نمی‌شناسند.

مخفی کردن کامنت اینستاگرام

اضافه شدن قابلیت پنهان کردن کلمات و ایموجی ها در اینستاگرام

این شبکه اجتماعی اعلام کرد که در پی اعلام خبر عرضه قابلیت «Hidden Words» (کلمات پنهان) در گذشته نزدیک، در ماه آگوست دست به ارائه آن به شکلی محدود برای برخی کشور‌ها خواهد زد. به این ترتیب، یک سری عبارات و ایموجی‌های برگزیده از سوی کاربر نامناسب معرفی شده و قابلیت آن را دارند که به طور خودکار از نظر‌ها پنهان شوند. محتوا‌هایی حاوی عبارات و ایموجی‌های منتخب در یک فولدر پنهان (hidden) ذخیره می‌گردند و کاربر می‌تواند هیچ وقت تصمیم به باز کردن آن‌ها نگیرد.

اینستاگرام همچنین در صدد است تا به کسانی که سعی در ارسال کامنت‌های به طور بالقوه توهین آمیز دارند، واکنش‌های شدید تری از خود نشان داده و قوی تر از قبل به آن‌ها هشدار دهد. در قالب یک پیام هشدار دهنده اینستاگرام به کاربر خاطی خواهد گفت که کامنت او از دید دیگران پنهان خواهد ماند و چنانچه بار‌ها و بار‌ها چنین کامنت‌های مشابهی ارسال گردد که بر خلاف قوانین حاکم بر اینستاگرام باشد، اکانت فرد مورد نظر delete خواهد شد.

بیشتر بخوانید : رقیب اینستاگرام در سال 2020

این قبیل هشدار‌ها قبلا نیز در پی ارسال دومین یا سومین کامنت توهین آمیز به کاربر داده می‌شد، اما حالا به محض ارسال اولین کامنت بالقوه اهانت آمیز یا نژاد پرستانه، مدیران شبکه از آن مطلع می‌گردند. با توجه به گزارش‌های دریافتی از اینستاگرام، مشخص شده که در طول یک هفته گذشته روزانه یک میلیون بار این نوع هشدار‌ها به کاربران داده شده و در 50 درصد موارد این شبکه اجتماعی موفق گردیده که کاربر را وادار به حذف محتوای توهین آمیز کند.

مخفی کردن کامنت اینستاگرام

آموزش Limits اینستاگرام

به پروفایل یا وال (wall) اینستاگرام خود بروید، بر روی سه خط کوچک موجود در بالا سمت راست کلیک کنید. «Setting» را انتخاب کرده و سپس به «Privacy» بروید. در قسمت «Interactions» (تعاملات) گزینه «Limitations» را مشاهده خواهید کرد.

پس از ورود به این بخش، شما فقط کافیست انتخاب کنید که قصد محدود ساختن موقتی کامنت‌ها و پیام‌های ناخواسته دریافتی از سوی اکانت‌هایی را دارید که شما را فالو نمی‌کنند یا اخیرا جزو فالوئر‌هایتان نبوده اند.

در مرحله بعدی تعیین کنید که چه مدت می‌خواهید آن‌ها را ساکت کنید. این مدت زمان از یک روز تا 4 هفته متغیر است.

پس از اتمام این موعد، اپلیکیشن در قالب یک یادآوری از شما می‌خواهد که اقدام به تمدید یا لغو محدودیت کنید.

همه این اقدامات با هدف محافظت از کاربران در برابر آزار و اذیت‌های اینترنتی، حملات سایبری، فیشینگ، سرقت اطلاعات و سایر انواع آزار و اذیت و کلاهبرداری انجام می‌شوند بنابراین اگر قربانی این قبیل اقدامات زیان بار شده اید، فعال سازی آن‌ها ضرری ندارد.

منبع : www.entrepreneur.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 2