لگو مدل غول پیکر Imperial Star Destroyer را از جدیدترین فیلم جنگ ستارگان، معرفی کرد!

جنگ ستارگان
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 5

شرکت لگو جدید ترین عضو کلکسیون Star Wars خود را معرفی کرد. “Devastrator”  یک مدل 4784 قطعه ای از کشتی فضایی “75252 Imperial Star Destroyer” است که در فیلم “Star Wars : Episode IV – A New Hope” دیده می‌شود. این محصول جدید بخشی از بزرگداشت بیستمین سالگرد همکاری جنگ ستارگان و شرکت لگو است که اولین بار در سال 1999 انجام شد،

جنگ ستارگان

این مدل دارای طول 107.5 سانتی‌متر، عرض 65 سانتی‌متر و ارتفاع 42.5 سانتی‌متر (به همراه پایه نگه‌دارنده) است، این سفینه فضایی بزرگترین مجموعه لگو است که براساس یک کشتی فضایی از “Galactic Empire” ((گروه منفی داستان جنگ ستارگان)) ساخته‌شده و از نظر ابعاد بعد از “First Order Star Destroyer” و “The Millennium Falcon” بزرگترین قطعه لگویی است که از مجموعه جنگ ستارگان تولید شده‌است.

جنگ ستارگان

مجموعه Imperial Star Destroyer* با قیمت 699.99 دلار شامل اسلحه‌های قابل چرخش، یک دیش رادار متحرک، اگزوز، دو اسلحه انفجاری ، دو آدمک از خدمه کشتی، یک پایه نگه‌دارنده با پلاک اطلاعات و یک کشتی فضایی کوچک قابل اتصال به کشتی بزرگتر است.

جنگ ستارگان

جنگ ستارگان

مجموعه 75252 Imperial Star Destroyer از اول اکتبر برای خرید آنلاین و داخل فروشگاه ها در دسترس است، اما اعضای VIP لگو می توانند از 18 سپتامبر برای تهیه محصول اقدام کنند.

جنگ ستارگان

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 5