بستن
محصول

لگو مدل غول پیکر Imperial Star Destroyer را از جدیدترین فیلم جنگ ستارگان، معرفی کرد!

۱

شرکت لگو جدید ترین عضو کلکسیون Star Wars خود را معرفی کرد. “Devastrator”  یک مدل ۴۷۸۴ قطعه ای از کشتی فضایی “۷۵۲۵۲ Imperial Star Destroyer” است که در فیلم “Star Wars : Episode IV – A New Hope” دیده می‌شود. این محصول جدید بخشی از بزرگداشت بیستمین سالگرد همکاری جنگ ستارگان و شرکت لگو است که اولین بار در سال ۱۹۹۹ انجام شد،

جنگ ستارگان

این مدل دارای طول ۱۰۷٫۵ سانتی‌متر، عرض ۶۵ سانتی‌متر و ارتفاع ۴۲٫۵ سانتی‌متر (به همراه پایه نگه‌دارنده) است، این سفینه فضایی بزرگترین مجموعه لگو است که براساس یک کشتی فضایی از “Galactic Empire” ((گروه منفی داستان جنگ ستارگان)) ساخته‌شده و از نظر ابعاد بعد از “First Order Star Destroyer” و “The Millennium Falcon” بزرگترین قطعه لگویی است که از مجموعه جنگ ستارگان تولید شده‌است.

جنگ ستارگان

مجموعه Imperial Star Destroyer* با قیمت ۶۹۹٫۹۹ دلار شامل اسلحه‌های قابل چرخش، یک دیش رادار متحرک، اگزوز، دو اسلحه انفجاری ، دو آدمک از خدمه کشتی، یک پایه نگه‌دارنده با پلاک اطلاعات و یک کشتی فضایی کوچک قابل اتصال به کشتی بزرگتر است.

جنگ ستارگان
جنگ ستارگان

مجموعه ۷۵۲۵۲ Imperial Star Destroyer از اول اکتبر برای خرید آنلاین و داخل فروشگاه ها در دسترس است، اما اعضای VIP لگو می توانند از ۱۸ سپتامبر برای تهیه محصول اقدام کنند.

جنگ ستارگان
مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
نزدیک به ۲۵ سال پیش بود که Chandler , Ross, Rachel, Monica, Phoebe و  Joeyشخصیت‌های
برند لگو Lego همزمان با برگزاری بزرگترین مراسم موسیقی کلاسیک در رومانی از جعبه موسیقی
مایکروسافت خانواده سرفیس خود را تا دسکتاپ ها گسترش داد. این کمپانی به‌تازگی مایکروسافت سرفیس
برچسب : جنگ ستارگانسفینه فضاییلگولگو جنگ ستارگان
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
خرید فالوور فیک در اینستاگرام بسیار رواج دارد بنابراین اجازه…