جنگ ستارگان

لگو مدل غول پیکر Imperial Star Destroyer را از جدیدترین فیلم جنگ ستارگان، معرفی کرد!

زمان مطالعه 2 دقیقه6.2K۰

شرکت لگو جدید ترین عضو کلکسیون Star Wars خود را معرفی کرد. “Devastrator”  یک مدل ۴۷۸۴ قطعه ای از کشتی فضایی “۷۵۲۵۲ Imperial Star Destroyer” است که در فیلم “Star Wars : Episode IV – A New Hope” دیده می‌شود. این محصول جدید بخشی از بزرگداشت بیستمین سالگرد همکاری جنگ ستارگان و شرکت لگو است که اولین بار در سال ۱۹۹۹ انجام شد،

جنگ ستارگان

این مدل دارای طول ۱۰۷.۵ سانتی‌متر، عرض ۶۵ سانتی‌متر و ارتفاع ۴۲.۵ سانتی‌متر (به همراه پایه نگه‌دارنده) است، این سفینه فضایی بزرگترین مجموعه لگو است که براساس یک کشتی فضایی از “Galactic Empire” ((گروه منفی داستان جنگ ستارگان)) ساخته‌شده و از نظر ابعاد بعد از “First Order Star Destroyer” و “The Millennium Falcon” بزرگترین قطعه لگویی است که از مجموعه جنگ ستارگان تولید شده‌است.

جنگ ستارگان

مجموعه Imperial Star Destroyer* با قیمت ۶۹۹.۹۹ دلار شامل اسلحه‌های قابل چرخش، یک دیش رادار متحرک، اگزوز، دو اسلحه انفجاری ، دو آدمک از خدمه کشتی، یک پایه نگه‌دارنده با پلاک اطلاعات و یک کشتی فضایی کوچک قابل اتصال به کشتی بزرگتر است.

جنگ ستارگان

جنگ ستارگان

مجموعه ۷۵۲۵۲ Imperial Star Destroyer از اول اکتبر برای خرید آنلاین و داخل فروشگاه ها در دسترس است، اما اعضای VIP لگو می توانند از ۱۸ سپتامبر برای تهیه محصول اقدام کنند.

جنگ ستارگان

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/ij2bX

839 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند