مروری بر ترندهای اینستاگرام در سال 2018

مروری بر ترندهای اینستاگرام در سال 2018
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

با به پایان رسیدن سال 2018 قصد داریم نگاهی بیندازیم به روندها و ترندهای اینستاگرام در سال 2018 که در این شبکه اجتماعی محبوب مورد استفاده قرار گرفتند تا کاربران به افراد و چیزهایی که دوست دارند نزدیک تر شوند.

خیلی خوشحالیم که می بینیم در استوری ها استیکر قلب بیشتر از بقیه استیکر ها استفاده شده است و ایموجی قلب بیشتر از 14 میلیارد بار مورد استفاده قرار گرفته است؛ این مسئله نشان می‌دهد محبت و علاقه هنوز در این پلتفرم حرف اول را می‌زند.

اینستاگرام محل تجمع تعداد بیشماری از ایده‌های موفق است، به عنوان مثال می توان به ASMR اشاره کرد که هنوز هم محبوبیت آن در حال رشد است. همچنین می توان به بازی Fortnite اشاره کرد که رشد انفجاری داشت و هشتگ #fortnite سریع ترین رشد را در کل جهان داشته است. همچنین موفقیت K-pop در شبکه های اجتماعی که مدیون محبوبیت گروه BTS بود. همچنین چالش #inmyfeelingschallenge که شامل افراد زیادی از جمله @theshiggyshow تا @willsmith می‌شد در رتبه نخست قرار دارد.

استفاده از اینستاگرام برای حرکت‌های اجتماعی

بسیاری از افراد در سال 2018 از این پلتفرم استفاده کردند تا صدایشان شنیده شود و به این دلیل بیشترین هشتگ های استفاده شده هشتگ های metoo#  ،#timesup و  marchforourlives# بودند که به ترتیب 1.5 میلیون بار، 597 هزار بار و 562 هزار بار به اشتراک گذاشته شدند. این امر نشان می دهد اینستاگرام پلتفرمی قدرتمند است که با استفاده از آن می توان به آگاه سازی پیرامون مسائل اجتماعی نیز پرداخت.

بیشتر بخوانید:  چطور با بودجه کم نتیجه خوبی از اینفلوئنسر مارکتینگ بگیریم؟

این موارد فقط برخی از ترندهای اینستاگرام در سال 2018 بودند. ترندهای هر سال هم متأثر از فضای بیرون هستند و هم می‌توانند به بر فضای بیرون از شبکه‌های اجتماعی نیز تأثیر بگذارند. شما برای موفقیت باید با شناسایی به موقع ترندها با واکنش مناسب بهترین بهره‌برداری را از آن‌ها داشته باشید.

خلاصه اینستاگرام در سال 2018 :

  • بیشترین فیلتر صورت استفاده شده : Heart Eyes
  • بیشترین استیکر استفاده شده در استوری : Heart Love Sticker by Arata
  • بیشترین ایموجی استفاده شده در کامنت ها : ❤️ (14 میلیارد بار)
  • شاد ترین جئوتگ جهان : Disneyland Tokyo (بیشترین استفاده از 🙂 در کپشن)
  • ترند اول : ASMR
  • بیشترین رشد هشتگ : Fortnite#
  • بیشترین طرفدار : BTS
  • ترند اول رقص : inmyfeelingschallenge#
  • بیشترین هشتگ های استفاده شده : metoo , #timesup , #marchforourlives#

 

برای مطالعه مقالات بیشتر در مورد شبکه اجتماعی اینستاگرام، اینجا کلیک کنید.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0