بستن

مزمز اسپانسر بدون مرز جام جهانی

mazmaz-banner

اسپانسر شدن، از تبلیغات پُرهزینه برای برندها و شرکت‌های دنیا می‌باشد. معمولاً بازی‌های ملی که در سطح بین المللی برگزار می‌شود از اهمیت بسیاری برای برندها در حوزۀ اسپانسرنیگ برخوردار هستند.
banner-sponsoring
جام جهانی فوتبال برزیل و جام جهانی والیبال ۲۰۱۴ نیز از پُرطرفدارترین رویدادهایی است که توجه بسیاری از شرکت‌ها و برندها را به خود جلب می‌کنند.
بانک سامان به‌عنوان اسپانسر و حامی فدراسیون و تیم ملی والیبال ایران و در آن‌سو همراه اول، اویلا و بانک پاسارگاد به‌صورت همزمان، به‌عنوان اسپانسر تیم ملی فوتبال ایران با پرداخت هزینه‌های زیادی توانستند در این حوزۀ تبلیغاتی، گوی سبقت را از رقیبان خود گرفته و در این شور و شوقِ ملی، تنها برندهای همراهِ تیم‌های ملی باشند.

اما سایر برندها به نوعی بر این موج هیجان سوار شده و با برپایی کمپین‌هایی از قبیل پیش بینی نتایج بازی‌ها، آروزی موفقیت، تغییر بسته‌بندی و غیره خود را همراه تیم‌های ملی کرده‌اند، آن هم بدون پرداخت هیچگونه هزینۀ اسپانسرینگ!!!
mazmaz-banner
از آن جمله می‌توان به برند مزمز اشاره کرد که با شعار «حامی قلبی تیم ملی» از این جو استفاده کرده و در تبلیغات محیطی و تلویزیونی، مزمز را حامی تیم ملی از نوع قلبی معرفی کرده است!

گویا برندها مرزی برای استفاده از نام تیم ملی و رویدادهای بزرگ ورزشی و ملی ندارند و سوءاستفاده از این فرصت‌ها را غنیمت می‌شمارند.
البته در کشوری مثل ایران که هیچ قانون مدونی برای کپی‌رایت وجود ندارد، از برندها نمی‌توان توقع بیشتری داشت!

برچسب : بانک سامانبانک سامان اسپانسر تیم ملیتیم ملی والیبال ایرانجام جهانی 2014 برزیلحامی قلبی تیم ملیحمایت مزمز از تیم ملیمزمزمزه های بدون مرز

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
برندهای سبز Green Brands آن دسته از برندها هستند که…