مشترکین ایرانسل به رسانۀ تبلیغاتی تبدیل شده‌اند ؛ تبلیغ عجیب آی سیم

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

در پی معرفی محصولِ جدید ایرانسل با نام isim، شهر با بیلبوردهای آن آذین شده است؛ محصولی که ادعای ایرانسل در متفاوت بودن صاحبانش نسبت به دیگران است، گویا پُر بیراه نیست اما نه بخاطر خود محصول، بلکه بخاطر نحوۀ تبلیغ آن!!!
مشترکین قدیمی ایرانسل جدیداً با اتفاقِ عجیب و منحصربفردی از سمت اپراتور خود مواجه شدند؛ روز دوشنبه 14 بهمن 1392 ایرانسل به مشترکینِ خود پیامِ پیشواز اجباری و بدونِ اطلاع قبلی هدیه داد!!!
irancell-isim
در این روز هنگام تماس با دوستانی که از مشترکین ایرانسل هستند یک پیام تبلیغاتی به‌جای آهنگ پیشواز شنیده می‌شد: « سیم‌کارتِ دائمی آی‌سیم با پیش‌شمارۀ 0902 برای شما که می‌خواهید متمایز باشید … »!. پیغامی که بسیاری از تماس گیرندگان با خطوط ایرانسل را با شوک مواجه کرد.
abuse-marketing-imarketor
می‌توان گفت که ایرانسل با این کار نه تنها حقوق مصرف‌کننده را رعایت نکرده است بلکه از مشترکینِ خود سوءِاستفادۀ تبلیغاتی و مارکتینگی کرده، آن هم بدون کسب اجازه!
تا به امروز تنها شاهدِ بحث و مجادله در مورد کسب اجازه از مشترکین مبنی بر دریافت پیامکِ تبلیغاتی بودیم، غافل از اینکه ایرانسل برای تبلیغِ محصول جدید خود، تمامی حقوق مصرف‌کننده را زیر پا گذاشته و از آنها به عنوان یک رسانۀ تبلیغاتیِ بدون جیره و مواجب استفاده کرده است.
مدیران ایرانسل پس از سال‌ها بمباران پیامکی مشترکین برای استفاده از انواع و اقسام طرح‌های انگیزشی، این‌بار دست به سوءاستفاده از خود آنها برای معرفی محصول جدیدشان زده‌اند.
tatoo-ads-imarketor
تا قبل از این شاهد مواردی از قبیل خالکوبیِ نام یک برند روی بدن مشتریان بوده‌ایم که البته آنها با تصمیم آگاهانه و میل شخصی و دریافت مبلغ بسیار زیادی پول، خود را به عنوان یک رسانۀ تبلیغاتی معرفی می‌کنند، اما این اقدامِ ایرانسل کاملاً غیرحرفه‌ای به نظر می‌رسد.
شاید بهتر بود که ایرانسل قبل از تصمیم برای انجام این‌کار از مشترکین خود اجازه می‌گرفت و حتی در قبال همکاری آنها با ایرانسل تخفیفات ویژه‌ای در مکالمات آتی به آنها ارائه دهد.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0