معرفی چند برنامه آنالیز اینستاگرام / چگونه میزان تعامل فالوئرهایمان را بسنجیم؟ (بخش دوم)

برنامه آنالیر اینستاگرام
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

برنامه آنالیز اینستاگرام به ما کمک می‌کند تا میزان تعامل فالوئرهایمان را بسنجیم. در مقاله قبل به معرفی 9 معیار برای آنالیز اینستاگرام پرداختیم. در این مقاله قصد داریم چند برنامه آنالیز اینستاگرام را معرفی کنیم که حسابی به کارتان می‌آید.

چند برنامه آنالیز اینستاگرام:

1. Keyhole

قیمت: 179 دلار در ماه
دلیل برتری: معیارهای انگیزشی درشبکه های اجتماعی

Keyhole به شما این امکان را می‌دهد تا تعداد دفعات نمایش، تعامل‌ها، تعداد کل بیننده و پست‌هایی که حساب یا هشتگ شما دریافت می‌کنند را در یک قالب نمودار مشاهده کنید. Keyhole همچنین ترکیب جمعیتی مشتریان شما را ردیابی کرده و تعاملات آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد.
وقتی از Keyhole استفاده می‌کنید، تمام حساب‌های شما در داشبورد شما نمایش داده می‌شود. مانند تصویر زیر:
ابزار آنالیز اینستاگراماین نرم افزار به شما نشان می‌دهد که چه نوع محتوایی توجه مصرف‌کنندگان شما را به خود جلب می‌کند و همچنین پیشنهادهایی در مورد چگونگی بهبود حضور در شبکه اجتماعی ارائه می‌دهد.

2. Meltwater

قیمت: باید تماس بگیرید
دلیل برتری: گزارش‌دهی به موقع از داشبورد

برنامه Meltwater حساب‌های شما را در لحظه رصد می‌کند که از داشبورد کاربرانش قابل دسترسی است. همچنین می‌توانید در مورد تأثیر برندتان در وب، معیارهایی داشته باشید. Meltwater به شما این مکان را می‌دهد مطالب خودتان و محتوای تولید شده توسط کاربر را در یک مکان مانند عکس زیر مشاهده کنید.
meltwaterاین عکس نشان می‌دهد که یک برند در کجای دنیا ترند شده و همچنین کدام موضوعات از همه بیشتر ترند می‌شوند. همچنین نتایج سئو را در چندین نمودار متفاوت ارائه می‌دهد. Meltwater برای منشن برند شما در اینترنت جست‌وجو می‌کند و حتی اینفلوئنسرهایی را نیز پیشنهاد می‌کند تا با آنها ارتباط برقرار کنید.

بیشتر بخوانید:  10 راز برای راه اندازی آژانس دیجیتال مارکتینگ موفق

3. NetBase

قیمت: 300 – 1000 دلار در ماه
دلیل برتری: مطالب جهانی + رصد

NetBase راجع به گفت‌وگوهایی که درمورد برند شما در سراسر جهان جریان دارد، محاسبات تحلیلی ارائه می‌دهد. تجزیه و تحلیل در لحظه تهیه می‌کند و گزارشی به شما می‌دهد که شما را در سنجش نرخ بازگشت سرمایه‌تان یاری می‌رساند. مانند عکس زیر، NetBase در مورد نحوه ایجاد اشتیاق در مشتریان، توسط کمپین تبلیغی‌تان، اطلاعاتی در اختیار شما قرار می‌دهد.
godaddy

وزن کردن عناصرکلیدی داده

معیار                               وزن

نام آوری برند                     35%   حجم و تعداد بیننده محتوا در گستره محیط شبکه اجتماعی

دفعات احتمالی نمایش محتوا     25%

نرخ تعاملات                      20%  کیفیت و اثرگذاری ما

نسبت تمایلات                     20%

 

با استفاده از Netbase ، می‌توانید عملکرد یک کمپین و عناصر مشخص در کمپین‌های خاصی را که آن‌ها را متمایز می‌کند، رهگیری کنید. این تحلیل متریک از GoDaddy ، تأثیر آن‌ها و تعامل‌شان با مشتریان و همچنین مخاطبی که آن‌ها را جذب کرد‌ه‌اند؛ نشان می‌دهد.

4. quintly

قیمت: 300 دلار در ماه
دلیل برتری: عملکرد رقبا را می‌بینید

هنگام استفاده از quintly ، شما نه تنها می‌توانید عملکرد رسانه‌های اجتماعی خود را رصد کنید؛ بلکه از عملکرد رقبای خود اطلاعات کسب می‌کنید. این به شما کمک می‌کند تا ببینید که چه کاری می‌توانید برای بهتر کردن امور تبلیغاتی خود انجام دهید و رقبای شما در حال انجام چه کارهای نتیجه بخشی هستند. این عکس نمونه‌ای از مطالبی است که این نرم افزار ارائه می‌دهد.
آنالیز برای اینستاگرام
Quintly  برای آژانس‌های دارای چندین مشتری نیز عالی است. آنها می‌توانند از آن برای مدیریت حساب‌های مشتریان خود استفاده کنند و صفحات رسانه‌های اجتماعی خود را رصد کنند. Quintly همچنین داده‌های گزارشی و معیار برای سنجش کمپین های تبلیغی دارد.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0